سبد خرید خالی‌ست.
آنتی ویروس کسپراسکای برای مکینتاش
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

پیش تر در مقاله ای که از متخصصان امنیتی شرکت بیت دفندر منتشر کرده بودیم ، بیان کردیم که سیستم عامل مکینتاش هم مانند سیستم عامل ویندوز نیاز به آنتی ویروس دارد . برای آشنایی بیشتر به پست " آیا مک بوک شما به آنتی ویروس احتیاج دارد ؟ | کارشناسان امنیتی bitdefender پاسخ میدهند " مراجعه کنید .
در این پست قصد داریم تا به معرفی نرم افزار و آنتی ویروس کسپراسکای بپردازیم . نرم افزاری که اپ استور قرار دارد و برای آپدیت به ورژن حرفه ای هزینه ای را بپردازید . با ما در ادامه همراه باشید : 
اآنتی ویروس رایگان کسپر اسکای نرم افزاری ساده و رایگان جهت بررسی مکینتاش شما از لحاظ ویروسهای مک ، ویندوز و اندروید میباشد .  نرم افزار آنتی ویریوس با نحوه بررسی متفاوت و امکان همراه شدن با کلیه آنتی ویروسها و توانایی هایی از قبیل:  
* بررسی ساده و منعطف
 : سه نوع متفاوت از بررسی بسته به نوع تقاضا : بررسی کامل ، بررسی سریع و بررسی قابل تنظیم که نتیجه بصورت زیر و با جزئیات کامل ارایه میشود.
* بررسی ویروسهای مک ، ویندوز و اندروید :
 با بررسی دستگاه شما برای ویروسهای مک ، ویندوز واندروید ضمن حفاظت از شما ، از دستگاه های خانواده ، دوستان و هم کلاسی ها جهت آلوده شده به ویروسهای احتمالی سایرسیستم عامل ها محافظت میکند.
* هماهنگ شدن کامل
 به راحتی با سایر آنتی ویروسها هماهنگ شده و به شما امکان محافظت چند وجهی میدهد
* بروزرسانی های رایگان روزانه
 بروز رسانی روزانه جهت بررسی دقیق منابع شما از لحاظ هرنوع ویروس و یا بد افزارهای دیگر
 
*** نکته : این بروز رسانی رایگان تا زمانی است که کاسپر اسکای از این نرم افزار پشتیبانی کند . شرکت کاسپراسکای حق هرگونه توقف پشتیبانی از این نسخه رایگان را برای خود محفوظ میداند ***
 
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location