سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی Mac

مرورگر امن کسپراسکای برای آيفون و آيپد

همان طور که پیشتر در پست های گذشته آمده بود ، کسپراسکای سه محصول برای سیستم عامل آي او اس منتشر کرده است . امروز میخواهیم به سومین و آخرین نرم افزار این کمپانی امنیتی بپردازیم . در دو پست گذشته ،‌ " آنتی ویروس آيفون | کسپراسکای - مدیریت رمز عبور " و " آیا کسپراسکای آنتی ویروسی را برای آی او اس منتشر کرده است ؟ " مورد بررسی قرار گرفته است .
بررسی مرورگر امن کسپراسکای :
از شر لینکهای خطرناک ، محتویات ناامن و دزدان هویت در امان بمانید . مرورگر امن ما با پوشش کامل مرورگر های آیفون و آیپد ، شما را از سایتهای فیشینگ که میتوانند پول و اطلاعات اعتباری شما را به سرقت ببرند مسدود میکند ، محتویات ناخواسته را از بین میبرد و به شما در باره سایتهای اسپم کننده اطلاع رسانی میکند، تا بتوانید وب را بدون هیچ مزاحمتی گردش کنید .
 
آنچه در این بسته ارایه میشود
* ضد فیشینگ برای مسدود کردن سایتهای تقلبی

* پیشگیری از ورود به سایتهای کلاهبرداری با کمک cloud 

* فیلترینگ محتوا برای انتخاب و فیلتر کردن محتوای دسته بندی شده از اطلاعات ناخواسته

* جستجوی امن در حین کار با جستجوگرهای گوگل، یاهو، بینگ، یاندکس
 برای حفظ امنیت شما در حال مرور وب مروگر امن ما میتواند ۱۷ دسته سایتها و محتویات نامناسب را به انتخاب شما مسدود نماید تا از هرگونه محتوای نا خواسته در امان باشید.
این محتویات میتواند شامل : رسانه های اینترنتی، نرم افزارهای غیر قانونی ، سایتهای مربوط به سلاح و مواد مخدر ، سایتهای مستهجن و سایتهایی با محتوای خشونت بار باشند .
برای اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت کاسپر اسکای مراجعه فرمایید . 
 

اپلیکیشن‌های مرتبط :

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location