سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی Mac

دانلود نرم افزار آیفون : Seven تمرین روزانه 7 دقیقه ای

دانلود نرم افزار آیفون : Seven تمرین روزانه 7 دقیقه ای لینک دانلود

قیمت: FREE

حجم: 81 MB

نسخه: 4.1

تاریخ: Aug 17, 2016

گروه: Health & Fitness

سازگار‌ با: دستگاههای iOS

فقط روزی 7 دقیقه برای تناسب اندام تمرین کنید!
با بیش از 20 میلیون کاربر که به کمک آن به تناسب اندام رسیده اند. Seven به هیچ ابزاری نیاز نداشته فقط روزانه چند دقیقه زمان احتیاج دارد و بوسیله جایزه های جالب شما را با انگیزه نگه میدارد.
تنها چالش شما 7 دقیقه تمرین برای 7 ماه است. تنها وسیله لازم فقط یک صندلی و وزن خودتان است. تمرینات 7 دقیقه ای بر پایه مطالعات علمی تنظیم شده که حداکثر بازدهی را در حداقل زمان داشته باشد.
درست مانند یک بازی رایانه ای در آغاز Seven نیز به شما سه فرصت دوباره میدهد.هر روز که یک جلسه تمرینی را انجام ندهید یک فرصت را از دست خواهید داد. اگر این موضوع به سه بار در ماه برسد برنامه تمرینی شما ریست خواهد شد و باید دوباره از صفر شروع کنید.
Seven با محیطی جذاب و گرافیک زیبا همه روزه عملکرد شما را در قالب نمودار و... گزارش میدهد و هیچ نیازی به اینترنت ندارد. میتوانید آهنگ های مورد علاقه خود را در قالب این برنامه گوش دهید. طراحی زیبای این برنامه برای حتی دارندگان اپل واچ جذاب خواهد بود. بخشی از برنامه به نام Learn به شما آموزش میدهد که چطور باید حرکات مختلف را انجام دهید.
 
تغییرات آخرین نسخه:
  • تمرینات جدید برای عضلات سینه
  • طراحی جدید در بخش انتخاب تمرینات روزانه
  • اجرای سریعتر و روانتر بر روی اپل واچ
  • پخش بهتر آهنگ ها مخصوصا در Airplay
 
تصاویر محیط کاربری:
دانلود نرم افزار آیفون : Seven تمرین روزانه 7 دقیقه ای دانلود نرم افزار آیفون : Seven تمرین روزانه 7 دقیقه ای دانلود نرم افزار آیفون : Seven تمرین روزانه 7 دقیقه ای دانلود نرم افزار آیفون : Seven تمرین روزانه 7 دقیقه ای دانلود نرم افزار آیفون : Seven تمرین روزانه 7 دقیقه ای
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location