سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی Mac

آنتی ویروس آيفون | کسپراسکای - مدیریت رمز عبور

همان طور که پیشتر در پست های گذشته خواندید ، مقاله ای را ترتیب داده بودیم که شرکت کسپراسکای چه محصولاتی را برای آيفون ارائه داده است . در این پست به معرفی محصولی دیگر از این شرکت امنیتی خواهیم پرداخت . ( پست قبلی را با عنوان آیا کسپراسکای آنتی ویروسی را برای آی او اس منتشر کرده است ؟ منتشر شده بود )
 
دومین نرم افزار Kaspersky Password Manager میباشد . شاید از اسم آن بتوانید عملکرد آن را حدس بزنید . این نرم افزار هم به صورت پیش فرض رایگان میباشد ، اما برای استفاده از عملکردهای بیشتر آن باید ۱۵ دلار بپردازید .
کسپراسکای عملکرد این نرم افزار اینگونه تشریح کرده است :
  • مدیریت رمز عبور : نرم افزار مدیریت رمز عبور کسپراسکای با ذخیره اطلاعت شما در امن ترین حالت ممکن، کلیه اطلاعات از قبیل رمز های عبور، حسابها و اطلاعات اعتباری و آدرسها را ذخیره و با آیفون و مکینتاش شما همگام میکند . شما میتوانید با استفاده از یک شاه کلید به کلیه این اطلاعات دسترسی داشته باشید.
  • ذخیره امن اطلاعات شما
 : شما میتوانید کلیه اطلاعاتتان از جمله رمز های عبور، حسابها و اطلاعات اعتباری و آدرسها را ذخیره نمایید و  با استفاده از یک شاه کلید به کلیه این اطلاعات دسترسی داشته باشید .

  • همگام سازی اطلاعات : در چندین دستگاه 
 از آنجا که شما برای جستجو و خرید از موبایل و کامپیوترتان استفاده میکنید، این نرم افزار اطلاعاتتان را بر روی دستگاه های شما همگام سازی میکند تا بتوانید اطلاعات ذخیره شده در مخزن نرم افزار را بر روی تلفن هوشمند، تبلت ، لبتاپ و کامپیوتر خود همراه داشته باشید.

  • دسترسی ساده به کلیه سایتهای مورد علاقه و حسابها
 : به خاطر سپردن کلیه نامهای کاربری و کلمه عبور مربوط به آنها برای سایتهای مختلف واقعا دردسر ساز است. با کمک نرم افزار مدیریت کلمه عبور کسپراسکای شما دیگر به لینک " فراموش کردن کلمه عبور" نیاز پیدا نخواهید کرد.
    با ذخیره امن کلیه رمزهای عبور و نامهای کاربریی در نرم افزار میتوانید به سادگی در حسابهای خود در سایتهای مورد علاقه تان وارد شوید .

  • ورود ساده اطلاعات کارت اعتباری :
 با کمک ورود اطلاعات خودکار میتوانید کلیه اطلاعات کارت بانکی خود را به کمک دوربین تلفن هوشمند خود وارد نرم افزار نمایید .

  • پشتیبانی از تاچ ای دی برای آیفون و آیپد :
 اگر از آیفون و آیپد با توانایی پستیبانی از تاچ ایدی استفاده میکنید ، میتوانید به سادگی به اطلاعات موجود نرم افزار دسترسی داشته باشید. با پشتیبانی از این قابلیت دیگر نیاز به نوشتن رمز نخواهید داشت و تنها با لمس تاچ آیدی وارد نرم افزار شوید.

اپلیکیشن‌های مرتبط :

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location