سبد خرید خالی‌ست.
برجسته ترین افرادی که به تیم کوک مشاوره میدهند
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

جالب است اگر بدانید رییس بزرگترین کمپانی دنیا با چه کسانی مشورت میکند.  چندی پیش تیم کوک مدیر عامل اپل طی مصاحبه ای از پنج سال گذشته که عهده دار این سمت بوده گفت و اینکه چطور تصمیمات بزرگی را در این مدت گرفته است. کوک گفته : دوستانی از بزرگترین های عرصه تجارت و سیاست دارد که در سالهای گذشته بارها با آنها مشورت کرده است.  کوک در بخشی از صحبتهایش اشاره کرد: " من فکر میکنم الان زمان این نیست که دیگه مدیران فقط به دیدگاه های دیگران گوش بدند, باید اینو تقاضا کنند. چون به نظرم اگر این کارُ انجام ندید, به سرعت منزوی خواهید شد."

حالا با هم چند نفر از کسانیکه تیم کوک با آنها مشورت میکند را بیشتر میشناسیم:

 

Warren Buffet

کوک میگوید در سال 2012 که میخواسته نقدینگی را به سهامداران برگرداند با این سرمایه گذار معروف مشورت کرده است و صحبتهای اورا در کار لحاظ کرده چون به نظرش او آدم منطقی است و جانبدارانه صحبت نمیکند. همچنین او خاطر نشان کرد که تماس او به معنای انجام هرچه که به او میگویند نیست.
 

Anderson Cooper

گوینده ارشد CNN به نوعی محرم راز کوک به شمار میرود.کوک میگوید در سال 2014 یکی از بزرگترین تصمیمات زندگی شخصی خودش را به کمک او گرفته و با مشورتی که داشته اند حقایقی در مورد خودش را بصورت عمومی منتشر کرده است.

 

Bill Clinton

در سال 2013 کوک برای شهادت در مورد سیاست های مالیاتی اپل به کنگره فراخوانده شد. او میگوید با افراد زیادی از جمله بیل کلینتون 42امین رییس جمهور ایالات متحده مشورت کرده است که قبلا یکدیگر را در بنیاد کلینتون ملاقات کرده بودند.

 

Laurene Powell Jobs

همسر استیو جابز فقید نیز در زمینه شهادت در کنگره نیز از مشاوران کوک بوده است.کوک روز مرگ استیو جابز را بدترین روز زندگی اش خواند و گفت : لارن (همسر استیو جابز) شناخت بسیار خوب و عمیقی هم از من و هم از اپل دارد. 

 

آیفون 8 پلاس - 64 گیگ 4,099,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,999,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location