سبد خرید خالی‌ست.
آموزش تعویض بند اپل واچ
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

آموزش تعویض بند اپل واچ : 
در این پست قصد داریم تا آموزش تغییر دادن و تعویض کردن بند اپل واچ را شرح دهیم . قبل از شروع به تعویض حتما اپل واچ را روی یک سطح نرم و با کیفیت قرار دهید تا در حین تعویض بند ، سطح اپل واچ با مشکل روبرو نشود و دچار خط و خش نشود . دقت داشته باشید که بعضی از سطوح اپل واچ ها به شدت خش پذیر هستند ، بنابراین نهایت دقت را داشته باشید . 
حال برویم سراغ آموزش : 
 
 
آموزش تعویض بند اپل واچ   آموزش تعویض بند اپل واچ   watch-slide-new-band-on.jpg  
دکمه ای که در بالا نشان داده شده است را به سمت پایین نگه دارید . همان طور که مشاهده میکنید یک دکمه مشابه دیگر هم در سمت مقابل میباشد که میتوانید از آن دکمه هم برای تعویض بند اپل واچ دیگر استفاده کنید .   حال سعی کنید که بند اپل واچ را به سمت چپ و با راست مطابق عکس بالا حرکت دهید . دقت کنید که بند به سمت بالا و یا پایین نرود ، زیرا در این صورت خارج نخواهد شد . اگر بند بیرون نیامد ، مجددا دکمه را فشار دهید .   اکنون زمان آن فرا رسیده است تا بند جدید را بر روی اپل واچ تجربه کنید، برای این کار بند را به‌صورت کشویی وارد شیار ساعت کنید تا به خوبی چفت شود.  
           
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

2 کامنت

وقت بخیر
آیا برای انتخاب بند اپل واچ باید چه نکاتی رو در نظر بگیریم ؟

  Attachments
  1. زهرا

با سلام و احترام،
برای انتخاب بند اپل واچ مهم ترین شاخص این است که بند متناسب با سایز دستگاه باشد و اصولا بند رو نیز بر اساس رنگ اپل واچ و نوع اپل واچ انتخاب می کنند به عنوان مثال برای اپل واچ نایکی بند استیل مناسب نیست .
با تشکر.

  Attachments
  1. mohsen tayerani
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location