سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی Mac

نرم افزار ادوب فلش پلیر برای مشاهده و پخش فایل های ویدیویی و صوتی بر روی مرورگر شما می باشد.با استفاده از این نرم افزار که بر روی مرورگر شما نصب می شود،می توانید فایل هایی که با فرمت flv در دنیای مجازی وجود دارد و برای پخش آن نیاز به فلش پلیر است را به راحتی اجرا کرد. 

thumb_035f0b772a03f455045ea960b0176ce7 نرم افزار فلش پلیر برای مکینتاش

 

 {tab=توضیحات نرم افزار}

نرم افزار ادوب فلش پلیر برای مشاهده و پخش فایل های ویدیویی و صوتی بر روی مرورگر شما می باشد.با استفاده از این نرم افزار که بر روی مرورگر شما نصب می شود،می توانید فایل هایی که با فرمت flv در دنیای مجازی وجود دارد و برای پخش آن نیاز به فلش پلیر است را به راحتی اجرا کنید.ادوب فلش پلیر به عنوان یک پلاگین بر روی مرورگرهای وب از جمله اینترنت اکسپلورر،سافاری،موزیلا فایرفاکس،اپرا مینی و... نصب می شود.

نرم افزار فلش پلیر

{tab=تصاویر محیط برنامه}

 

نرم افزار فلش پلیر

 

 {tab=راهنمای نصب}

 .کلیک کنید Install پس از اجرای فایل نصبی برنامه،تیک درون چک باکس را زده و بر روی گزینه

 

نرم افزار فلش پلیر 

{/tabs}

 

Download

اپلیکیشن‌های مرتبط :

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

2 کامنت

سلام
با توجه به اینکه نرم افزار فلش پلیر همیشه در حال آپدیت شدن هست و شما برای باز کردن ویدیوها حتما باید آخرین ورژن این نرم افزار را دانلود کنید و بزرگترین مشکل هم این موضوع میباشد که باید برای استفاده از این سایت حتما ازفیلتر شکن استفاده کنید ،...

سلام
با توجه به اینکه نرم افزار فلش پلیر همیشه در حال آپدیت شدن هست و شما برای باز کردن ویدیوها حتما باید آخرین ورژن این نرم افزار را دانلود کنید و بزرگترین مشکل هم این موضوع میباشد که باید برای استفاده از این سایت حتما ازفیلتر شکن استفاده کنید ، توصیه میکنم که از بروزر Google Chrome که هم رایگان میباشد و هم بسیار امکانات بیشتری دارد و هم به هیچ عنوان برای باز کردن فایل های فلش ، نیاز به فلش پلیر نخواهدید داشت استفاده کنید .
این نرم افزار را نصب کنید و از دانلود پردردسر فلش پلیر راحت شوید .

مشاهده ادامه کامنت
  Attachments
  1. محمد عباسی

من هر کاری میکنم نمیتونم نصب کنم فایل نصبی باز نمیشه اصلا!
لطفا کمک کنید

  Attachments
  1. سولماز
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location