سبد خرید خالی‌ست.
آیا پنل جلویی آیفون 7 به این شکل خواهد بود ؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

پنل جلویی اپل آیفون 7 به دوربین ها لبخند میزند ؟
با پرده برداری از سامسونگ گلکسی نوت 7 در این هفته , بزرگترین نام دیگر در کهکشان گوشی های هوشمند قطعا آیفون 7 خواهد بود . طبق روال انتظار میرود اپل در کنفرانس ماه سپتامبر خود از دو گوشی جدید یعنی آیفون 7 و 7 پلاس رو نمایی کند که این بدین معناست تنها چند هفته با ورود این محصولات جدید فاصله داریم .
مشکل اینجاست که تا معرفی آیفون 7 جدید با تصاویر و ویدیوهای عجیبی که همگی ادعا میکنند جزییات آیفون 7 را بازگو میکنند مواجه میشویم . برای مثال امروز تصویری که ظاهرا پنل جلویی آیفون 7 را نشان میدهد, دریافت کردیم. شکل اسپیکرها و نزدیکی سنسورها اصلا با تصویرهای قبلی آیفون 7 مشابهتی ندارد .
 
آیفون 7 اپل
 
 
به هر حال Mac Otakara ژاپن میگوید آیفون 7 اسپیکر های بزرگتری داشته و دو سنسور مجاورت دارد که بطور واضح در عکس قابل توصیف است. این همان دو راهی است که همگی بر سر آن مانده اند .  طبق اطلاعاتی که تا امروز داشته ایم , آیفون 7 جک 3.5 میلیمتری هدفون نخواهد داشت و بعنوان ست دوم اسپیکر ها از فضای موجود ناشی از حذف جک 3.5 میلیمتری در پایین گوشی استفاده میکند . خطوط آنتن به لبه های بالا و پایین گوشی منتقل شده و دوربین پشتی از لنز بزرگتری بهره میبرد. در تصاویری که از آیفون 7 پلاس دیده ایم از دو دوربین تواما استفاده میکند .
اخیرا شنیده شده که اپل بخش Smart Connector را بدلیل نامناسب بودن از آیفون 7 پلاس حذف کرده است. پیشنهاد میکنیم تا یک ماه آینده نسبت به این شایعات صبور باشید تا نهایتا با پرده برداری ازین محصول همه چیز مشخص شود.
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
آیفون 8 پلاس - 64 گیگ 4,099,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,999,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location