سبد خرید خالی‌ست.
آیپد پرو را جایگزین کامپیوترتان کنید
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

ویدیو جدید اپل برای آیپد پرو به شما پیشنهاد میکند تا نگاه جدیدی به یک کامپیوتر داشته باشید هرچند ایپد پرو 9.7 اینچی و 12.9 اینچی اپل محصولات جدیدی نیستند ، اما چیپ A9X اپل ، این دستگاه ها را تبدیل به کامپیوتری فوق العاده قوی و بی بدیلی کرده است .
مدل 12 اینچی بزرگترین تبلت تولیدی اپل تا کنون است و از زمان ارایه آن تبدیل به یک موفقیت برای این شرکت شده است که تمام اینها ، این دستگاه را تبدیل به دستگاهی قابل رقابت با یک کامپیوتر شخصی میکند . با در نظر گرفتن این موارد ، اپل این هفته ویدیوی تبلیغاتی برای این دو محصول ارایه کرده و در این ویدیو اشاره شده که شاید زمان آن رسیده باشد که به کامپیوتر های شخصی نگاهی جدید داشته باشیم .
در ویدیو جدید که میتوانید در زیر مشاهده کنید، گفته شده "وقتی دقیقا میدونید که یک کامپیوتر چیست ! "، شما قابلیت های آیپد پرو را میبینید ( این که صفحه ای که میتوانید لمس کنید و یا توانایی تایپ با صفحه کلیدی که میشود از شر اش خلاص شد) ، وشما را تشویق به این میکند که از خود بپرسید : " دیگر چه کارهایی را میتواند این آیپد انجام دهد ؟ "
نیازی به گفتن نیست که آیپد پرو هرکاری را که یک کامپیوتر شخصی توان انجام آن را دارد میتواند به راحتی پوشش دهد . هرچند میتوان گفت که برای خرید یک کامپیوتر هزینه کمتری لازم است اما اگر قصد داشته باشید از شر کامپیوتر شخصی خود خلاص شوید ، هر یک از آیپد پرو ها به راحتی قابل جانشین شدن هستند . 
 
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 128 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location