سبد خرید خالی‌ست.
آیپد پرو را جایگزین کامپیوترتان کنید

خرید آیفون اپل

ویدیو جدید اپل برای آیپد پرو به شما پیشنهاد میکند تا نگاه جدیدی به یک کامپیوتر داشته باشید هرچند ایپد پرو 9.7 اینچی و 12.9 اینچی اپل محصولات جدیدی نیستند ، اما چیپ A9X اپل ، این دستگاه ها را تبدیل به کامپیوتری فوق العاده قوی و بی بدیلی کرده است .
مدل 12 اینچی بزرگترین تبلت تولیدی اپل تا کنون است و از زمان ارایه آن تبدیل به یک موفقیت برای این شرکت شده است که تمام اینها ، این دستگاه را تبدیل به دستگاهی قابل رقابت با یک کامپیوتر شخصی میکند . با در نظر گرفتن این موارد ، اپل این هفته ویدیوی تبلیغاتی برای این دو محصول ارایه کرده و در این ویدیو اشاره شده که شاید زمان آن رسیده باشد که به کامپیوتر های شخصی نگاهی جدید داشته باشیم .
در ویدیو جدید که میتوانید در زیر مشاهده کنید، گفته شده "وقتی دقیقا میدونید که یک کامپیوتر چیست ! "، شما قابلیت های آیپد پرو را میبینید ( این که صفحه ای که میتوانید لمس کنید و یا توانایی تایپ با صفحه کلیدی که میشود از شر اش خلاص شد) ، وشما را تشویق به این میکند که از خود بپرسید : " دیگر چه کارهایی را میتواند این آیپد انجام دهد ؟ "
نیازی به گفتن نیست که آیپد پرو هرکاری را که یک کامپیوتر شخصی توان انجام آن را دارد میتواند به راحتی پوشش دهد . هرچند میتوان گفت که برای خرید یک کامپیوتر هزینه کمتری لازم است اما اگر قصد داشته باشید از شر کامپیوتر شخصی خود خلاص شوید ، هر یک از آیپد پرو ها به راحتی قابل جانشین شدن هستند . 
 
خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location