سبد خرید خالی‌ست.
به نظر میرسد مک بوک های جدید به سنسور تاچ آيدی مجهز نشده اند
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اخبار منتشر شده در روزهای گذشته حکایت از پیشرفت فیزیکی و ظاهری مک بوک های اپل داشت . همان طور که پیشتر گفته بودیم ، اپل میخواهد مک بوک های خود را آپدیت کند و از نظر ظاهری ، تحولی در این نسل ها ایجاد کند . 
تاچ آیدی و همچنین صفحه نمایش OLED دو خبر خوشایندی بود که بسیاری از کاربران اپلی منتظر آن ها در پاییز 2016 بودند اما گویا فعلا اپل قصد چنین آپدیتی را امسال و همزمان با ارائه آیفون 7 ندارد و میخواهد از این محصولات جذاب در سال 2017 رونمایی کند .
بنا به گزارش The Nest Web اپل میخواهد آپدیت های سخت افزاری اش را در سال آینده رونمایی کند . اما سوالی که پیش میآید این است که امسال و در کنفرانس سپتامبر 2016 اپل از چه محصولی رونمایی خواهد کرد و چه تفاوتی بین نسل مک بوک ها رخ خواهد داد ؟
پیش بینی ها در مورد این نسل از مک بوک ها به تغییر پردازنده و نازک تر شدن آن ها ختم میشود . گویا نسل جدید پردازنده اینتل که موسوم به Intel Kaby Lake میباشد ، بر روی این مک بوک ها تعبیه میشوند و همچنین باز هم نازک تر شدن مک بوک ها را در پیش خواهیم داشت . 
امیدواریم که نسل جدید سال 2016 مجهز به کیبوردهای جدیدی که پیش تر خبر آن ها منتشر شده بود ، باشند . کیبوردهایی که قابلیت های بسیار زیادی دارند و پویا میباشند . دکمه های FN حذف خواهند شد . 
باید منتظر اوایل پاییز امسال باشیم تا از این مک بوک جدید رونمایی شود و شایعات پایان یابند .
آیفون X اپل - 256 گیگ 6,849,000 تومان-150,000 تومان تخفیف ویژه 6,699,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location