سبد خرید خالی‌ست.
خبر رسمی: اپل در ای او اس 10 ، 100 شکلک جدید اضافه کرده است
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

ای او اس 10 اپل تنها شامل قابلیتهای جدید نخواهد بود، بلکه شامل بسته جدیدی از شکلکها نیز خواهد بود .
شرکت اپل رسما تایید کرده که هر دستگاهی که توان بروز رسانی به ای او اس 10 را داشته باشد میزبان بسته جدید شکلکها هم خواهد بود. امکان برخورداری از این بسته شکلکها چند ماه قبل که Unicode 9.0 ارایه شد مورد بحث قرار گرفته بود.
 
اخبار آی او اس ۱۰ و شکلک های جدید اپل
 
تا اینکه امروز اپل رسما خبر حضور این توده شکلکها را تایید کرد. این شکلکها که توسط صفحه کلید ای او اس 10 پشتیبانی خواهند شد شامل کاراکتر های موجود و همچنین رنج جدیدی از کاراکتر ها که طراحی شده اند جهت تفصیل حالت مختلف افراد خواهد بود
این اپدیت موجود حالتهای مختلف نژادی را شامل می شود که شامل ورزشکاران و حرفه های جدید برای بانوان ، طراحی جدید و مردم پسند تر برای شکلکهای معروف و همچنین خالت های بیشتر برای خانواده ها را شامل میشود. اپل در یک همکاری تنگاتنگ با کنسرسیوم یونیکد سعی داشته تا تاثیری بر این شکلکها داشته باشد تا همه مردم در همه جا تحت پوشش قرار دهد جدا از همه بروز رسانی های ارایه شده در ای او اس 10 اپل تلاش دارد تا با بهبود و گسترش شکلکها حالت بهتری از ارتباطات را برای مردم تدارک ببیند. همچنین اپل تلاش دارد تا با رابطه مستقیم با کنسرسیوم یونی کد ، شخصیتهای جدید را کامل کند تا بتواند زندگی مردم با هر تنوع نژادی یا جنسیتی را به شکل امروزی ان بهتر توضیح دهد.
ایفون جدید اپل به احتمال زیاد در ماه سپتامبر ارایه خواهد شد. همراه با این دستگاه ای او اس 10 نیز ارایه خواهد شد و این به این معنی است که تنها چند هفته دیگر تا لمس لذت کاربری ای او اس 10 برای عموم راه باقی مانده.
آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
آیفون 8 پلاس - 64 گیگ 4,099,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,999,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location