سبد خرید خالی‌ست.
مقایسه آیفون 6S با جدیدترین پرچم دار سامسونگ

خرید آیفون اپل

آیا One Plus 3 که قبل تر Galaxy S7 را شکست داده بود میتواند iPhone 6S که سریع ترین گوش حال حاضر جهان است را نیز شکست دهد ؟ حدود ۲ ماهی میشود که از معرفی OnePlus 3 میگذرد و همان طور که روی کاغذ میبینید ، این محصول قدرت بیشتری نسبت به آيفون 6S دارد . اما آیا در عمل هم همین گونه خواهد بود ؟ با ما در ادامه همراه باشید .
در ابتدا و با شروع زمان کرنومتر One Plus 3 به لطف انیمیشن های سریعتر از iPhone ردیف اول برنامه های سیستمی را اجرا میکند. ردیف دوم برنامه ها ردیف بازی هاست. همانطور که مشاهده میکنید این ردیف با بازی Subway Surfers شروع میشود. آیفون در این ردیف بازی ها را یکی پس از دیگری اجرا نموده و یک پالس از One Plus 3 جلو می افتد . ردیف سوم با اجرای یک ویدیو بصورت Time Lapse آغاز میشود که باز هم آیفون 6S با اختلاف سه اُپلیکیشن این ردیف را نیز به پایان میبرد .
هر دو گوشی قبل از شروع دور دوم یک صفحه جدید وب سایت را لود میکنند. آیفون به لطف رَم 2 گیگابایتی خود دور دوم را بهتر آغاز میکند و در نهایت iPhone با زمان 1:54:58 و One Plus 3 با زمان 1:57:65 به کار خود پایان میدهند. در پایان این هنوز iPhone 6S است که با قدرت لقب سریع ترین گوشی جهان را با کسی تقسیم نمیکند!!!! 
در انتها شما را به دیدن این ویدیوی جذاب دعوت میکنم : 
 
خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location