سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی Mac

واتس آپ هیچ پیامی را پاک نمیکند و فقط آن را از دید شما پنهان میکند !!!

به گزارش بیزینس اینسایدر طی تحقیقاتی که یک فرد امنیتی در مورد نرم افزار پیام رسان واتس آپ انجام داده است ، به این نتیجه رسیده است که پیام های این پیام رسان پاک نمیشوند و در جای دیگری ذخیره میشود . چنانچه فردی اقدام به پاک کردن پیام هایش در این نرم افزار بکند ، این پیام ها به هیچ وجه پاک نخواهد شد .
زجارسکی محقق امنیتی پس از انجام تحقیقات بر روی واتس اپ اعلام کرد : به نظر میرسد در آخرین نسخه از این نرم افزار پس از پاک کردن چت های شخصی ، رد پای شما باقی خواهند ماند . حتی اگر گزینه Clear All Chats را لمس کرده باشید .
این محقق در تحقیقاتی که انجام داد و در نرم افزار واتس اپ امتحان کرد در نهایت به این نتیجه رسید که پیام های این نرم افزارها به هیچ عنوان پاک نمیشوند و فقط در جای دیگری از این نرم افزار ذخیره میشوند . این نرم افزار به این موضوع شهره شده بود که هیچ فردی اعم از : دولتمردان - وزارت ها - دیگر کاربران و ... به هیچ عنوان به بانک اطلاعاتی این نرم افزار مانند : عکس ، فیلم ، اسناد و ... دسترسی نخواهد داشت ، اما گویا قضیه کاملا برعکس میباشد . 
البته شایان ذکر است که این مشکل به طور کلی مربوط به این نرم افزار نمیباشد و به سیستم عامل iOS هم برمیگردد . 
در انتها این محقق افزوده است که در حال حاضر جایی برای نگرانی در استفاده از این اپلیکیشن وجود ندارد و تنها این موضوع جهت اطلاع کاربران مطرح شده است . 
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location