آموزش ترفندهای بازی پوکمون گو - کد تقلب - قسمت اول

آموزش ترفندهای بازی پوکمون گو - کد تقلب - قسمت اول

21 راهنمایی، ترفندها، و کد تقلب برای بازی پوکیمون گو :

یکی از بزرگترین رموز موفقیت در بازی ها ، این است که باید با بهترین ها همراه شوید . با اضافه شدن بسیاری از آی پی کشورها من جمله ایران به سرورهای این بازی طوفان پوکمون گو دنیا را درنوردیده است و غوغای بزرگی در دنیا در حال شکل گرفتن است . حتما تا به حال مردم زیادی را در خیابان دیده اید که در حالی که سرشان در گوشی هایشان هست به این طرف و آن طرف برای شکار پوکمون میدوند و میخواهند تعداد اسرای خود را افزایش دهند .در این پست قصد داریم تا ترفندهای این بازی مهیج را آموزش دهیم . با ما در ادامه همراه باشید :

یافتن و گرفتن پوکمون

1. به پارکهایی که توقفگاه های پوکی زیادی دارند سر بزنید . پوکمون ممکن است در هر جایی پیدا شود ، اما بهترین مکان جاهای شلوغ است ، پس سراغ مکانهای شلوغ بروید . شهرها محل بسیار خوبی برای شروع هستند، اما پیشنهاد من برای یافتن پوکی های خاص پارکهایی با محیط های ابی فراوان یا پارکهای ساحلی است. مکانهای خاص کمکتون میکند تا پوکی های خاص رو صاحب شوید ، ضمن اینکه پارکهایی با توقفگاه های پوکی زیاد باعث میشود موقع شکار پوکی ها ، توپ پوکی کم نیاورید. (نجریه نشان میدهد که اگر در ایستگاههای پوکی از بخور استفاده کنید شانس یافتن پوکیمونهای بیشتری را خواهید داشت ) 
 
2. دونفره شکار کنید : وقتی پوکی ظاهر میشود برای همه قابل رویت است و هرکسی در محل میتواند آن را شکار کند . بنابراین شکار به صورت جفتی (یا حتی گروهی) توصیه میشود .
با دوتسانتان به شکار اسرا بروید : با دوستان شکار رفتن نه تنها هیجان و لذتی بیشتری داره بلکه میتونید محیط بیشتری رو هم برای رد پای کادابارا (Kadabra) جستجو کنید.
 
 
3. شبها شکار کنید : مهمترین موضوع : مراقب باشید مورد سرقت یا زورگیری قرار نگیرید. پس کاملا واضح است که مثل یک طعمه نباید توی شهر تردد کنید . فقط در جاهای روشن دنبال پوکی بگردید و باز هم تاکید میشود به صورت گروهی برای شکار اقدام کنید . حتما ماشین را در نزدیک ترین مکان پارک کنید . بهترین پوکی ها در شب شکار شده اند .
 
4. برای جستجو پوکمون از حلقه رادار استفاده کنید همانطور که توجه دارید ، حلقه دور اواترتون تو بازی حکم رادار را دارد و به شما میگوید که کدام جهت شانس بیشتری برای یافتن پوکی دارید . همچنین رد پا ها را نیز برایتان نمایان خواهد کرد. وقتی رد پای یک پوکی را تا اخر ردگیری کردید یعنی پوکی همون نزدیکیهای شماست. همان جا ثابت بمانید تا رادار پوکی را نمایش دهد . پس نیاز نیست برای پیدا کردن پوکمون های سرگردان به محیط های عجیب مانند قبرستان ها یا خانه همسایه بروید !!! رادار بهترین کمک کننده برای دریافت پوکمون میباشد .
 
5. برای یافتن پوکیمونهای شانسی دنبال برگهای ریزان باشید . این برگهای ریخته شده حاکی از محل ظهور یک پوکیمون دارند. اگر مدتی همان اطراف بمانید به احتمال زیاد میتوانید پیداش کنید. البته بعید بنظر میرسد که ردپای یک نمونه خاص و نادر رو در همچین مکانهایی پیدا کنید.
پایان قسمت اول
اپل خواستار غرامت بیشتری از سامسونگ شد
مدیر بلک بری هم به اپل پیوست

Mohammad

مشاهده سایر مطالب Mohammad

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

انجمن تخصصی اپل

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه NIC میتوانید از تازه ترین اخبار و مطالب وبسایت و همچنین اعلامیه ها و تخفیف های فروشگاه مطلع شوید.

پیگیری سفارشات

تلفن تماس: 021 88 66 66 70 - 5 داخلی 202
ساعات پاسخگویی: 9:00 - 20:00

مشاوره و فروش

تلفن تماس: 021 88 66 66 70 - 5 داخلی 200 و 201
خط مستقیم: 0912 004 7278
خط مستقیم: 0912 004 7277

پشتیبانی گیفت کارت و اپل آیدی

تلفن تماس: 051 37071 داخلی 215 و 216
خط مستقیم گیفت کارت: 0915 700 7071
خط مستقیم اپل آیدی: 0915 004 7071

نرم افزار و سخت افزار

تلفن تماس: 051 37071
داخلی واحد نرم افزار: 210
داخلی واحد سخت افزار: 302
آدرس :

تهران، بلوار نلسون ماندلا ( آفریقا )، خیابان آناهیتا، برج امین، طبقه هفتم ( 021 88 6666 70 - 5 )

مشهد، بلوار دستغیب، نرسیده به چهارراه خیام، روبروی بانک کشاورزی ( 051 37071 )