سبد خرید خالی‌ست.
اپل خواستار غرامت بیشتری از سامسونگ شد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اپل در سال ۲۰۱۲ از شرکت سامسونگ به دلیل نقض پتنت های مختلف و استفاده از آن در گوشی هایش شکایت کرده بود . در آگوست سال ۲۰۱۲ دادگاه رای به نفع شرکت اپل صادر کرد و سامسونگ را به پرداخت ۱ میلیارد دلار خسارت محکوم کرد . پس از این جریمه بود که مجددا وکلای این شرکت فرجام خواهی کردند و خواستار رسیدگی مجدد به این پرونده شدند تا اینکه این رقم به مبلغ ۵۴۸ میلیون دلار کاهش  پیدا کرد .
شرکت سامسونگ در دادگاه برگزار شده توانست هیئت منصفه را قانع کند که این شرکت میبایست فقط جریمه درآمد همان قسمت ازمحصولاتی را بپردازد که از این پتنت ها استفاده کرده اند ، نه درآمد حاصل از فروش کل آن محصول را . 
حالا کمپانی اپل با دادخواهی نزد دادگاه عالی ایالات متحده قصد دارد اثبات کند که استدلال شرکت کره ای و مدارک آنها در این زمینه ناکافی است و میزان خسارت می بایست بر اساس درآمد حاصل از فروش خود محصول مشمول نقض پتنت محاسبه گردد. 
البته باید به این نکته اشاره کنیم که دادگستری آمریکا اعلام کرده است که دلیلی برای دخالت دادگاه عالی این کشور در این پرونده ندارد و باید روال عادی این پرونده طی شود . آیا اپل میتواند باز هم رای دادگاه را به نفع خود برگرداند ؟
آیفون 7 - 128 گیگ 3,189,000 تومان
آیفون 8 - 64 گیگ 3,699,000 تومان
آیفون 8 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location