سبد خرید خالی‌ست.
نظر بنیاد رسمی بازی های رایانه ای در مورد بازی پوکمون گو چیست ؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

حدود یک ماهی میشود که بازی جنجالی پوکمون گو منتشر شده است و عواقب اجتماعی ، امنیتی ،‌فرهنگی زیادی داشته است . چند روز پس از ارائه بازی ، بنیاد ملی بازی های رایانه ای طی مکاتباتی که با مسئولین این بازی داشته است ، شرایط ورود این بازی به ایران را اعلام کرده است . 
این بازی به دلیل داشتن شرایط خاص و همچنین تاثیر زیادی که در زندگی مردم میگذارد توسط بسیاری از دولت ها ممنوع اعلام شده است . همچنین دولت عربستان این بازی را حرام اعلام کرده است !!!!! . 
این بازی دو شرط برای مسئولین این بازی قرار داده است تا اجازه قرار گرفتن پوکمون گو را در نقشه های ایران بدهد و کاربران ایرانی بتوانند این بازی را انجام دهند . نظام رده‌بندی سنی (ESRA) بازی Pokemon Go را از نظر محتوا جهت انتشار در کشور، بدون اشکال دانسته و انتشار این بازی را بلامانع می‌داند . 
بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای انتشار این بازی را منوط به تایید نهادهای مربوط به امنیت اجتماعی و ملی کرده است . تصمیم گیری نهایی و کارشناسانه در مورد این بازی در دستور کار بنیاد ملی بازی های رایانه ای قرار گرفته است و نتیجه نهایی آن تا چند روز دیگر منتشر خواهد شد . البته نظر نهادهای اجتماعی و امنیتی هم در این مورد مهم است که باید منتظر آن ها هم باشیم . آیا بالاخره این بازی در ایران از فیلتر خارج خواهد شد ؟
آیفون 7 - 128 گیگ 3,189,000 تومان
آیفون 8 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ 3,289,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,189,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location