سبد خرید خالی‌ست.
باز هم تصاویر جدید ، آيفون 7 ( آیفون 6SE ) را در ۳ ورژن تایید میکند
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

تصاویر جدیدی که از آيفون 7 و یا آیفون 6SE هر روز در حال منتشر شدن هست ، تاکید زیادی بر ارائه این نسل از آیفون در قالب 3 نسخه میباشد . این تصاویر که فقط از پشت آیفون ها میباشد همه گی بدون خروجی صدا میباشند و بر حذف پورت 3.5 میلی متری تاکید دارند . 
 
آيفون 7 یا آيفون 6SE - مشخصات آيفون 7 اپل
 
اولین آیفونی که در تصویر میبینید ، آیفون 7 خواهد بود ( طبق اخبار روزهای گذشته احتمال ارائه آیفون نسل بعدی با نام آیفون 6SE بسیار زیاد است ) . آيفونی که نسل جدید آيفون 6S میباشد و تغییرات گسترده ای را در آن از نظر ظاهری نخواهیم دید . بیشترین تغییر همان طور که بیان شد ، حذف پورت 3.5 میلی متری میباشد . دقت کنید که سخت افزار گوشی هم به شدت ارتقا پیدا کرده است ، اما ما در این پست فقط در مورد ظاهر آيفون ها خبر را منتشر میکنیم . 
دومین آيفونی که شاهد آن هستیم ، آيفون 7 پلاس میباشد . آیفونی که هم اندازه آیفون 6S پلاس میباشد و در این مدل هم مورد خاصی را از نظر ظاهری نخواهیم دید . البته بد نیست به این هم اشاره کنیم که مدار آنتن به سمت طرفین آيفون انتقال پیدا کرده است . 
 
آيفون 7 یا آيفون 6SE - مشخصات آيفون 7 اپل
 
اما در آيفون سوم که احتمالا ملقب به آیفون 7 پرو میباشد ، تفاوت زیادی را شاهد خواهیم بود . آيفونی که علاوه بر تغییرات دیگر آيفون ها ، دارای پورت اسمارت کانکتور و همچنین دوربین دوگانه شده است . 
شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که آیفون‌های جدید در تاریخ ۱۶ شهریور ماه معرفی خواهند شد و در تاریخ ۱۹ شهریور ماه پیش فروش آن‌ها آغاز می‌شود. فروش این محصولات هم از تاریخ ۲۶ شهریور ماه آغاز می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند این گوشی را خریداری کنند.
 
آيفون 7 یا آيفون 6SE - مشخصات آيفون 7 اپل
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

سلام مرسي عالي بود

  Attachments
  1. raziyeh
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location