سبد خرید خالی‌ست.
تصاویر لو رفته و با کیفیت آیفون 6SE و یا آيفون 7 را ببینید
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

همچنان افشاگری ها و تصاویر لو رفته از آيفون های اپل در حال منتشر شدن هستند . چندی پیش حتی ویدیوی لو رفته از آیفون 7 و آیفون 7 پلاس منتشر شد . امروز هم که خبردار شدیم آیفون بعدی با نام آيفون 6SE وارد بازار خواهد شد و گویا اپل قصد دارد تا نام آيفون 7 را برای سال 2017 نگه دارد . سریال تصاویر لو رفته تمامی ندارد و اینبار تصاویری با کیفیت و جذاب از آیفون 6SE و یا آيفون 7 منتشر شد .
اپل استراتژی تغییرات کلی را که هر دو سال یکبار در پی گرفته بود را کنار گذاشته است و گویا این استراتژی به بازه ۳ ساله تغییر کرده است . تغییرات ظاهری کلی در سال 2017 رخ خواهد داد . باید تا جشن تولد 10 سالگی آیفون صبر کنیم تا ببینیم نسل 10ام آیفون 2G با چه اسمی و با چه ظاهری وظیفه پرچم داری را برعهده میگیرد . البته میشود حدس هایی هم من جمله شارژ بی سیم را گمانه زنی کرد. 
یکی دیگر از شایعات پیرامون آيفون 6SE و یا آيفون 7 ، مقاومت بیشتر آن در مقابل نفوذ مایعات میباشد . استفاده از پنل های جدید ال سی دی ، این هدف مهم را برای اپل به ارمغان خواهد آورد . همچنین احتمال ارائه آيفون 6SE و یا آیفون 7 در سه نسخه نیز وجود دارد . آيفون 6SE و یا آيفون 7 با نسخه 4.7 اینچی ، آيفون 6SE و یا آيفون 7 با نسخه 5.5 اینچی و همچنین آيفون 6SE و یا آيفون 7 با نام Pro سه نسخه از پرچم دار آينده اپل میباشد . در ادامه توجه شما را به دیدن این تصاویر جلب میکنم :
 
آیفون 6SE و یا آیفون 7 اپلآیفون 6SE و یا آیفون 7 اپلآیفون 6SE و یا آیفون 7 اپلآیفون 6SE و یا آیفون 7 اپلآیفون 6SE و یا آیفون 7 اپلآیفون 6SE و یا آیفون 7 اپلآیفون 6SE و یا آیفون 7 اپلآیفون 6SE و یا آیفون 7 اپلآیفون 6SE و یا آیفون 7 اپلآیفون 6SE و یا آیفون 7 اپل
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location