سبد خرید خالی‌ست.
آیفون 6SE به جای آیفون 7 به بازار خواهد آمد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

در چند روز گذشته گمانه زنی های زیادی در رابطه با نام گذاری آیفون آینده اپل شده است . آیفونی که تا به حال ملقب به آیفون 7 بود ، گویا نامش تغییر کرده است و آیفون 6SE نامگذاری شده است . 
عدم تعییرات بزرگ در آیفون جدید اپل را قانع کرده است تا نام گذاری آيفون 7 را به آیفون 6SE تغییر دهد . حتی ایوان بلس افشا کننده بزرگ محصولات اپل هم در آخرین افشاگری خود از بردن نام آیفون 7 خودداری کرده است . گویا اپل قصد دارد در تولد ۱۰ سالگی آیفون و در سال 2017 ، نام آیفون 7 استفاده کند . 
معمولا اپل هر ورژنی از آیفون را که میخواهد معرفی کند و با تغییرات گسترده ای نیز همراه باشد را با نام جدید راهی بازار میکند . از طرفی دیگر آیفونی که طراحی شده است ، دچار تغییرات گسترده ای نشده است و فقط پورت 3.5 میلی متری حذف شده است . البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که بسیاری از پتنت هایی که اپل در سال های گذشته من جمله شارژ بی سیم به ثبت رسانده است ، در سال ۲۰۱۷ به بهره برداری خواهد رسید . شاید این دلایل کافی باشد تا اپل نام آيفون 7 را برای سال 2017 نگه دارد . 
منابع نزدیک به این شرکت گفته اند که اپل بسته بندی آيفون ها را حاضر کرده است و نام آیفون های آینده ، آیفون 6SE میباشد .
تغییراتی که در آيفون 6SE شاهد آن خواهیم بود و به صورت قطعی مورد تایید قرار گرفته است ، حذف پورت 3.5 میلی متری ، وجود دوربین دوگانه در نسخه 5.5 اینچی و همچنین جابه جایی مدار آنتن از پشت آیفون به قسمت های بالا و پایین اشاره کرد . 
تغییرات احتمالی در مورد آيفون 7 که در سال 2017 معرفی خواهد شد بسیار کلی خواهد بود . شارژ بی سیم ، استفاده از صفحه نمایش OLED ، حذف دکمه هوم و ... میباشد . 
باید تا ۲۲ شهریور منتظر کنفرانس رسمی اپل باشیم .
آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
آیفون X اپل - 64 گیگ 5,999,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 5,899,000 تومان
آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location