سبد خرید خالی‌ست.
تصاویر منتسب به آیپد پرو ۲ منتشر شد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

امروز یکی از کارمندان آسیایی شرکت اپل تصاویر مربوط به آیپد پرو ۲ را منتشر کرد . خبرهایی که این روزها بیشتر به گوش میرسد ، پیرامون آیفون 7 ونسخه بزرگتر آن موسوم به آیفون 7 پلاس میباشد ، و در این اخبار داغ آيفون 7 ، امروز تصاویر جالبی منتشر شد . تصاویری که حکایت از آیپد پرو ۲ با قدرت بیشتر دارد .
پیش از این اطلاعاتی که در مورد آیپد پرو ۲ داشتیم این بود که ۱۲.۹ اینچی خواهد بود و در ماه سپتامبر معرفی خواهد شد . همچنین شماره نامگذاری آن MH1C2CD/F میباشد . تبلتی که تصاویر مربوط به آن را در ادامه خواهید دید آنقدر ظرفیت ذخیره سازی داخلی داشته که iOS و تعدادی اپلیکیشن روی آن نصب گردند و در نتیجه می توان اینطور نتیجه گرفت که با نسخه اولیه یا مدل پیش-تولید از این دستگاه روبرو هستیم . 
نکته دیگری که میتوان از این عکس ها برداشت کرد ، نصب آی او اس ۱۰ روی آن میباشد . پیش بینی ها در مورد آیپد پرو ۲ حکایت از نصب چیپست A10X و مجهز بودن آن به نمایشگر دورنگی میباشد . در آیپد پرو ۹.۷ اینچی شاهد این پیشرفت ها بوده ایم . 
 
iPad-Pro-12.9-2_copy_copy.png
 
فناوری نمایشگر دو رنگ امکانی را برای دستگاه فراهم می کند که مطابق با نور پیرامونی تبلت، توازن رنگ سفید را تغییر دهد . با توجه به اخبار منتشر شده در مدت اخیر ، انتظار داریم تا آیپد پرو ۲ هم در سپتامبر امسال رونمایی شود و همزمان با آيفون 7 این آیپد را نیز ببینیم . 
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون X اپل - 256 گیگ 6,849,000 تومان-150,000 تومان تخفیف ویژه 6,699,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location