سبد خرید خالی‌ست.
بازی پوکمون گو رکورد دانلود در هفته اول اپ استور را شکست
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اپل اعلام کرده است که رکورد تاریخ اپ استور شکسته شد و پوکمون گو با اینکه فقط در ۳ کشور قابل دسترسی میباشد ، رکورد دانلود در هفته اول را شکست . شرکت سازنده این بازی در حال ارائه این بازی برای سایر کشورها میباشد و البته این بازی امروز با مشقت فراوان برای کشور ژاپن هم در دسترس شد . 
وال استریت از سرمایه عظیم و غیرقابل شمارش این شرکت در آینده خبر داد و گفته است که سهام این شرکت در هفته اول با دو برابر شدن ارزش هر سهم روبرو بوده است . طبق این گزارش این بازی مهیج و جذاب پتانسیل افزایش ۳ بیلیون دلار سود خالص برای شرکت اپل را دارد و اپل چشم به آینده ی این بازی که با واقعیت گره خورده است ، دوخته است .
البته باید به این نکته اشاره کنیم که این بازی رایگان میباشد ، اما برای کسانی که میخواهند اسیرها و پوکمون های زیادی را بدون فعالیت دریافت کنند ، قابلیت خرید هم گذاشته است . SensorTower بیان داشته است که پوکمون گو 35 میلیون دلار درآمد داشته است .
شرکت های تحقیقاتی هم بیکار ننشسته اند و طبق گزارشاتی اعلام کرده اند که مردم بیشترین زمانی که برای یک اپلیکیشن صرف میکنند مربوط به این بازی میباشد . حتی فیس بوک و توییتر هم پشت سر گذاشته شده اند . البته باید بدانید این بازی بیشتر در سیستم عامل iOS استفاده میشود و اندرویدی ها هنوز با این بازی جفت و جور نشده اند . 
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location