سبد خرید خالی‌ست.
چه کسانی قصد دارند آيفون 7 را جایگزین گوشی جدیدشان بکنند ؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اپل سنت ۲ ساله ای دارد که مطابق با آن باید هر آیفون در دو سال تغییر و تحول اساسی پیدا کند . از ایفون 2G تا آیفون 6S هر دو سال اپل تغییرات اساسی را در بنیاد آیفون داده است و حتی اپل دست به اندازه های آیفون نیز زده است . البته اپل سال گذشته خبر داده بود که قصد دارد تا بازه تحول در آیفون ها را ۳ ساله کند تا سال ۲۰۱۷ همزمان با جشن تولد ۱۰ سالگی اپل ، آیفونی با امکانات سخت افزاری جدید را راهی بازار بکند . 
البته یکی از بزرگترین بروزرسانی ها در سخت افزار گوشی های آيفون در سری S آن ها رخ میدهد . ممکن است مشکلات بسیاری برای سری اول به وجود بیاید که اپل تمامی آن ها را در سری دوم حل میکند و تقریبا میشود گفت که سری S گوشی های اپل را میتوان سری بی عیب و نقص دانست . 
شاید سنت شکنی اپل در ارائه آیفون 7 و عدم تغییرات کلی باعث شده است تا در نظر سنجی سایت Phonearena کمتر کسی تمایل به خرید آيفون داشته باشد . کمتر از 10 درصد از آیفون بازها ابراز علاقه برای تغییر آيفون فعلی خود کرده اند و همه گی به ظاهر تغییر نکرده آیفون خرده گرفته اند . 
آمارها نشان میدهد که حدود 4.2 مردم گفته اند که قطعا آيفون 7 را تهیه خواهند کرد . همچنین 5.1 دیگر اظهار کرده اند که به احتمال زیاد آيفون 7 را تهیه خواهند کرد . رصد از کاربران گفته اند که تاحدودی احتمال خرید آیفون ۷ را در نظر گرفته‌اند. ۳۳.۳ درصد از آن‌ها گفته‌اند که احتمالا آن را تهیه نمی‌کنند و ۴۵.۹ درصد آن‌ها نیز اعلام کرده‌اند که تحت هیچ شرایطی حاضر به خرید این گوشی هوشمند نیستند . آمارهای این وب سایت معمولا به وقوع میپوندد و گویا اپل امسال هم سال خوبی را نخواهد داشت .
تنها دلیلی که میتواند این آمار و ارقام را بهم بزند و سهام اپل را به سمت بالا ببرد ، ارائه آیفونی با مشخصات جدیدتر ، بهتر و متفاوت تر از آنچیزی که تا به حال در اخبار منتشر شده است . شاید اگر اخبار آيفون 7 تا به این حد لو نمیرفت ، اپل فروش بهتری را نسبت به سایر آیفون ها پشت سر میگذاشت . در ادامه شما را به دیدن دو ویدیویی که از آیفون 7 و آيفون 7 پلاس لو رفته است ، دعوت میکنم : 
 
آیفون اس ای - 16 گیگ 1,459,000 تومان-30,000 تومان تخفیف ویژه 1,429,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location