سبد خرید خالی‌ست.
تاریخ ارائه آیفون 7 مشخص شد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

سنت همیشگی اپل بر این بوده است که سپتامبر هر ساله به معرفی محصولات جدیدش بپردازد . این سنت از سال ۲۰۱۰ پابرجا و بدون تغییر بوده است و شروع آن از سپتامبر ۲۰۰۷ و معرفی آیفون 2G بود . در آن سال استیو جابز فقید اولین آيفون را به دنیا معرفی کرد . البته قضیه پرچم دار 4 اینچی جدید اپل ، آيفون SE کمی متفاوت است . این آیفون در مارس ۲۰۱۶ معرفی شد .
ایوان بلس در توییتی اعلام کرد آيفون 7 امسال در ۱۲ سپتامبر ۲۰۱۶ مصادف با 22 شهریور سال 1395 معرفی خواهد شد . پیش تر از این آيفون 7 انتظار ارائه آيفون 7 در اوایل پاییز را داشتیم که گویا این کنفرانس به عقب تر بازگشته است . 
ایوان بلس که نامی آشنا در دنیای فناوری و افشای خیلی موارد دارد ، اینبار تاریخ دقیق معرفی آيفون 7 را توییت کرده است . البته یک نکته را هم نباید فراموش کنیم که اپل به روز جمعه علاقه خاصی دارد و ممکن است در ۱۶ سپتامبر همزمان با ۲۶ شهریور باشد . 
البته ناگفته نماند که اپل به ساعت 9:41 دقیقه هم به شدت علاقه مند است . شاید اپل در روز جمعه 26 شهریور ساعت 9:41 دقیقه کنفرانس مهیج معرفی آيفون 7 را آغاز کند . میتوانید علاقه اپل به ساعت 9:41 را در ویدیوی زیر ببینید .
 
نکته‌ای که در مورد توییت ایوان بلس جلب نظر می‌کند، عدم استفاده از عنوان آیفون ۷ برای اشاره به نسل جدید آیفون‌های اپل است. به نظر می‌رسد نسل بعدی آیفون اپل با کد ۷ راهی بازار نشده و شاید آیفون ۶ ایکس که ایکس می‌تواند هر حرفی باشد، راهی بازار شود . اخیرا گمانه زنی های زیادی صورت گرفته است که محصول آینده اپل نامی به غیر از آيفون 7 خواهد داشت ، چرا که مردم نام آيفون 7 را با تغییرات گسترده میشناسند و این نام برای آيفون سال 2017 خواهد بود . 
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 - 128 گیگ 3,189,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

salam khaste nabashid . harsale apple 9sept saat 9:41 moarefi karde , tou in aksam moshakhase . akhar saram tou oun tarikh garare moarefi kone bagiyeye tarikha bekol tatilan .

  Attachments
  1. omid
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location