سبد خرید خالی‌ست.
خودروی اپل در سال 2021 رونمایی خواهد شد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

پیش تر از این طبق اخبار و شایعات منتشر شده انتظار داشتیم تا خودروی اپل در سال 2017 و همراه با جشن تولد ۱۰ سالگی آيفون ارائه شود . اما اخبار جدید حکایت از به تعویق افتادن این پروژه دارد و گویا اپل به مشکلاتی برخورده است . خبر فوق که گویا خبری موثق میباشد ، در وب سایت TheInformation منتشر شده است . 
گویا مشکلات به وجود آمده در حیطه مدیریت پروژه و همچنین قدرت محاسبه داده های سنگین و زیادی میباشد که باید به طور همزمان در سرورهای اپل رخ دهد . اپل میخواهد تا یک سرور بزرگ و عظیم در نزدیکی محل مقر اصلی خود راه اندازی کند . 
شرکت تسلا برای رفع این مشکل از سرویس های تحت وب آمازون استفاده کرده است اما رازداری شرکت اپل و خصوصی سازی آن ها ، همیشه نقطه قدرت و تفاوت آن ها میباشد . استیو زادسکی که سمت مدیریت پروژه تایتان را بر عهده داشت ، استعفا داده است و علت این استعفا و جدایی از اپل بعد از ۱۶ سال را دلایل شخصی عنوان کرده است . 
اپل برای تولید خودروی اتوماتیک خود راه بسیار پرپیچ و خمی را در پیش دارد . به نظر میرسد ابتدا شرکت اپل برای اقبال عمومی ، ماشین خود را به صورت نیمه اتومات روانه بازار کند . شرکت تسلا را میتوان قدرتمندترین رقیب اپل دانست که تجربه ۹ ساله آن ها نقطه قدرت آن ها میباشد . همچنین مدیرعامل این شرکت بیان داشته است : تاریخ افشا شده‌ی قبلی یعنی سال ۲۰۲۰ ممکن است برای ارائه‌ی خودروی اپل خیلی دیر باشد .
اپل میخواهد با استارت پروژه های دیگر ، خود را از سیر نزولی که در آن قرار گرفته است ، نجات دهد . با توجه به موفقیت اپل در هر زمینه ای که در آن ورود میکند ، باید به آینده اپل خوش بین بود .
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location