سبد خرید خالی‌ست.
اپل محبوب ترین کمپانی دنیا شد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

بالاخره اپل از گوگل گذشت و محبوب ترین برند دنیا شد . در دو سال گذشته این عنوان برازنده شرکت گوگل بوده است . تحقیقات پیرامون این نوع عناوین بر عهده شرکت FutureBrand میباشد . این شرکت هر ساله لیست ۱۰۰ شرکت محبوب دنیا را اعلام میکند . 
البته این موضوع را نیمتوان بر سقوط شرکت گوگل از لحاظ محبوبیت دانست ، زیرا امسال این برند به خاطر قرار گرفتن به عنوان زیرمجموعه هلدینگ Alphabet شرایط حضور در این سنجش را نداشته است . بد نیست بدانید شرکت Alphabet  در مقام 21ام دنیا از نظر محبوبیت قرار گرفته است . 
شرکت کوپرتینو نشین ها در سال 2014 به مقام 4 ام ، در سال 2015 به مقام دوم و امسال به مقام اول رسیده است . گویا گوشی آيفون SE اپل محبوبت این شرکت را افزایش داده است . 
بدنیست بدانید شرکت مایکروسافت هم امسال در مقام دوم ایستاده است . این شرکت در سال 2015 مقام سوم را اذان خود کرده بود . رقیب اصلی شرکت اپل ، سامسونگ هم روند صعودی خود را طی سال های گذشته ادامه داده است و امسال مقام سوم را گرفته است . 
بسیار بعید میرسد که شرکت Alphabet بتواند محبوبیت شرکت های معروفی همچون اپل و سامسونگ را پیدا کند . گوگل برای رسیدن به این لیست معتبر باید با FutureBrand وارد مذاکره شود تا این شرکت ، زیرمجموعه ها را نیز وارد گود رقابت کند . میتوانید این لیست را بهمراه صعود تعداد پله ها و همچنین سقوط شرکت ها را ببینید . 
 
1_copy_copy.jpg
2_copy_copy.jpg
3_copy.jpg
4_copy.jpg
5.jpg
آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location