سبد خرید خالی‌ست.
تماشا کنید
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

در ویدیویی که اخیرا منتشر شده است ، آیفون ۷ با آيفون ۶ اس مورد بررسی قرار گرفته اند . آیفون ۷ ای که به نظر میرسد توسط یک کاربر چینی بر اساس شایعات و اخبار درز کرده ، ساخته شده است ،‌ با ورژن اصلی آيفون ۶اس مورد مقایسه قرار گرفته است . 
همان طور که در اخبار گذشته و شایعات مطرح شده بود ، آيفون ۷ با داشتن اندازه لنز دوربین بزرگتر و همچنین جابه جایی مدار آنتن به طرفین همراه خواهد بود . همچنین به این نکته توجه داشته باشید که آيفون ۷ بدون پورت استاندارد ۳.۵ میلی متری به بازار عرضه خواهد شد . پورتی که تا به حال جز موارد استاندارد تمامی گوشی ها بوده است ، زین پس در گوشی های آيفون نخواهیم دید . گفته میشود اپل دو راه را برای جایگزین کردن این پورت در اختیار دارد . اولین راه ارائه هندزفری با پورت استاندارد خود شرکت اپل که موسوم به لایتنینگ میباشد . دومین راه هم استفاده از هندزفری بلوتوث میباشد . طبق اخبار به گوش رسیده احتمال اینکه مورد اول به حقیقت بپیوندد بسیار بیشتر است . هر چند که مورد دوم هم بر اساس اخبار در پتنت های شرکت اپل به ثبت رسیده است . 
البته فیلمبردار متاسفانه ماکت گوشی آیفون ۷ پلاس را در فیلم نیاورده است تا هر ۳ گوشی را با هم مورد بررسی قرار دهیم . فرق بزرگی که نسخه پلاس آيفون های 7 پیدا کرده است ، ماژول دوگانه دوربین میباشد که به احتمال فراوان به تحقق خواهد پیوست . شرکت اسرائیلی Linx پس از پیوستن به غول تکنولوژی همه همت خود را برای ارائه این محصول جذاب گذاشته است . البته آيفون 7 پلاس فقط به این ماژول مجهز نیست ، بلکه اسمارت کانکتور نیز به آن اضافه شده است . 
در انتها شما را به دیدن ویدیوی این مقایسه دعوت میکنم : 
 
آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location