سبد خرید خالی‌ست.
آیا فروش آیفون در ایران ممنوع خواهد شد ؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

همان طور که در اخبار گذشته بیان شده بود ، از فردا قرار است تا موبایل های آيفون از سطح شهر جمع آوری شود و گوشی های اپل جدیدی که خریداری میشود ، آنتن دهی نداشته باشند . سابقه ممنوع کردن گوشی های قاچاق در داخل کشور به حدود ۱۰ سال گذشته میرسد و قرار نیست به این زودی ها به پایان برسد . در آن سال ها هم قرار بود تا گوشی های قاچاق از رده خارج شوند و دیگر آنتن دهی نداشته باشند . البته در آن سال ها این طرح با شکست مواجه شد . 
اما حکایت اینبار کمی فرق میکند . تقریبا تمامی ارگان های ذی ربط دست به دست هم داده اند تا اپل را از میدان به در کنند و آیفون ها را از بازار جمع آوری کنند . ستاد مبارزه با کالای قاچاق ،‌ وزارت ارتباطات گمرک و ... از جمله این ارگان ها هستند . 
طرح اجرایی فقط شامل حال آيفون نمیشود . این مشکل گریبانگیر همه برندها هست ، اما اپل به علت نداشتن نمایندگی رسمی ، با مشکلات بیشتری روبرو خواهد بود . هنوز طرح اجرایی نشده است ، مشکلات شروع شده اند . بسیاری از فروشندگان که آيفون دارند ، اقدام به فعال سازی آن ها کرده اند تا پس از اجرایی شدن طرح دچار مشکل نشوند . این خود شروع یک مشکل بی پایان است . آیفون هایی که از قبل روشن شده اند با قیمت فوق العاده گران تری به فروش خواهد رسید و البته گوشی ها دیگر بسته بندی نخواهند بود . از طرفی هستند سو استفاده کنندگانی که در این بین ، گوشی های دست دو را هم به جای گوشی های نو به فروش خواهند رساند . چرا که تمامی گوشی ها باز شده میباشند .
مشکل قاچاق داخل کشور با این روش حل خواهد شد ؟
اپل و مخصوصا گوشی هایش ، اینقدر قلق و توییک نرم افزاری دارد که بتوان این مشکلات را به راحتی دور زد . 
مشکل دوم ضرب الاجل عجیب و زمان کوتاه میباشد ؟ کار اداری کوچک در ایران به این راحتی و با سرعت امکان پذیر نیست ، چه برسد به دایر کردن یک برند تمام آمریکایی در کشور . 
این مشکل بزرگ شاید با اجرایی شدن طرح اتحادیه و از طریق راه حل معقولش قابل پیگیری باشد . آیا این سناریو از پیش شکست خورده ای نمیباشد ؟
بد نیست بدانید تعطیلی دو فروشگاه گوشی موبایل که در تهران اتفاق افتاد با نظر نهایی رئیس اتحادیه دستگاه های مخابراتی شفاف سازی شد . حکم پلمپ دو فروشگاه اپل استور به دلیل ابطال مجوز و عدم تمدید آن اجرا شد . 
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 - 128 گیگ 3,139,000 تومان
آیفون X اپل - 256 گیگ 6,849,000 تومان-150,000 تومان تخفیف ویژه 6,699,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

اره كاملا مشخصه تو ايران يك سري از اين حاجي بازاري هاي كله گنده ودزد ؛شرمنده ،حبيب خدا?؛دستشون بايك سري تويه اخور بنده با يك رشوه اي،چيزي طرح رجيستري رو دوروزه منحل ميكنن??افرين واقعا جماعت دزد و جيب بر

  Attachments
  1. پويا
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location