سبد خرید خالی‌ست.
آیفون 7
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

هر روزی که به تاریخ انتشار آيفون 7 نزدیک تر میشویم ، اخبار و شایعات بیشتر میشود . این بار تصاویر لو رفته مربوط به فناوری جدید اپل میباشد . اپل میخواهد در آيفون 7 از پورت لایتنینگ علاوه بر شارژ کردن گوشی ، برای هدفون نز استفاده کند . اخبار پیرامون حذف پورت 3.5 میلی متری اپل ، پیش تر توسط بسیاری از خبرگزاری ها منتشر شده بود . اپل میخواهد با حذف این پورت به رویای دیرینه اش که نازک تر کردن گوشی میباشد ، دست یابد . 
این پورت جدید معایب بسیار زیادی دارد که یکی از آن ها استفاده انحصاری آيفون 7 از هدفون گوشی میباشد یعنی نمیتوان از این هدفون برای سایر دستگاه ها استفاده کرد . یکی دیگر از معایبی که میتوان به آن اشاره کرد ، عدم امکان استفاده همزمان شارژر و ایرپاد میباشد .  باید منتظر راه حل اپل برای این مشکلات بزرگ باشیم . البته یک شرکت چینی که در تولید لوازم جانبی اپل فعالیت میکند ، دست به تولید مبدلی برای این پورت زده است تا بتوان همزمان از شارژر هم استفاده کرد . 
اتصال لایتنینگ در این تصویر بزرگ‌تر از اتصال کابل USB اپل است و بخشی از بدنه آن حالت مدور دارد در حالی که کابل‌های رسمی اپل مربعی هستند، به همین دلیل برخی حدس زده‌اند که شاید این محصول را شرکت دیگری برای اپل تولید کرده باشد. در انتها شما را به دیدن تصاویر این هدفون آيفون 7 دعوت میکنم : 
 
آیفون 7 - تصاویر جدید هدفون و هندفری آیفون اپلآیفون 7 - تصاویر جدید هدفون و هندفری آیفون اپل
 
آیفون 7 - تصاویر جدید هدفون و هندفری آیفون اپلآیفون 7 - تصاویر جدید هدفون و هندفری آیفون اپل
آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location