سبد خرید خالی‌ست.
شرکت اپل ، یک میلیون دلار به سیل زدگان چین کمک کرد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

طی چند روز گذشته وحشتناکترین سیل چند سال اخیر در کشور چین رخ داد . در همین راستا شرکت اپل مبلغ ۱ میلیون دلار برای سیل زدگان اختصاص داد تا سیل زدگان چینی ، سروسامانی بگیرند و به زندگی معمولی بازگردند . 
یک نهاد غیردولتی در کشور چین به نام بنیاد مبارزه با فقر ، از کمک یک میلیون دلاری اپل به این نهاد برای مدیریت بحران سیل زدگان خبر داد . همچنین این نهاد خبر ارتباط نزدیکشان با اپل را در وب سایت رسمیشان منتشر کردند . آن ها برای اینکه اپل از کم و کیف خرج کردن این یک میلیون دلار آگاهی داشته باشد ، این ارتباط نزدیک را برقرار کرده اند . 
سیل اخیر باعث شده است تا حدود یک میلیون نفر از ۵۰۰ شهر این کشور آواره شوند و نیاز به کمک فوری باشند . تیم کوک به عنوان مدیرعامل شرکت اپل در صفحه Weibo خودش نوشت :‌ فکر ما پیش آدم هایی است که به خاطر سیل در حاشیه رودخانه یانگتسه خسارت دیده اند.
جالب است بدانید که اپل در کارهای بشردوستانه همیشه پیش قدم بوده است و این اولین باری نیست که دست به چنین کارهایی میزند . در سال ۲۰۱۴ اپل با کمک ۱.۶ میلیون دلاری به زلزله زدگان استان Yunnan چین ، دین خود را به جامعه بشریت ادا کرد . در این زلزله حدود ۶۰۰ نفر جان خود را از دست دادند . 
آیفون 8 پلاس - 64 گیگ 4,099,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,999,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location