سبد خرید خالی‌ست.
تماشا کنید
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

آیفون از جمله گوشی هایی میباشد که سیر تغییر و تحول بسیار گسترده ای را طی کرده است . آیفون 2G در سپتامبر سال ۲۰۰۷ با آی او اس 1 توسط استیوجابز فقید معرفی شد . از آن زمان تا به الان سخت افزار آيفون ها دچار تحولات زیادی شده است . کیفیت دوربین ها ، کیفیت صداها ، قدرت آنتن دهی و همچنین ساپورت اینترنت همراه و .... همه گی جز مواردی بوده اند که آیفون طی ۹ سال گذشته دچار پیشرفت شده است . شاید برترین و بهترین پیشرفت آيفون ها را ازنظر سخت افزاری در سال ۲۰۱۴ و با ارائه نسخه دوم آيفون در قد و قانت آیفون پلاس دیدیم . 
آی او اس و نرم افزار نیز از قافله سخت افزار جا نمانده است و طی این ۹ سال پیشرفت های زیادی داشته است . نرم افزارها هر روز آپدیت میشوند و امکانات آن ها به روز میشود . البته این بین کار کردن با بسیاری از نرم افزارها نیز راحت تر شده است . البته باید بهترین و بزرگترین تغییر آی او اس را مربوط به سال ۲۰۱۱ و همزمان با ارائه آيفون 4اس و معرفی سیری دانست . دستیار هوشمندی که حال پا به همه نرم افزارها گذاشته است . همین چند روز پیش بود که اپل از نسخه آزمایشی آی او اس ۱۰ رونمایی کرد تا این ورژن از آي او اس را در سپتامبر ۲۰۱۶ بدون کوچکترین مشکلی روانه بازار کند . این تغییرات جدید اینقدر جذاب بوده است که هنوز نسخه نهایی آن ارائه نشده است ، بسیاری از افراد مهاجرت به آي او اس ۱۰ را آغاز کرده اند . 
در ویدیویی که در پایین مشاهده میکنید ، شاهد مقایسه آی او اس ۱ با آی او اس ۱۰ خواهید بود . این اتفاق در تولی ۹ سالگی آيفون رخ داده است . در انتها شما را به دیدین این ویدیوی جذاب دعوت میکنم : 
 
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location