سبد خرید خالی‌ست.
15 درصد از آیفون دارها منتظر ارائه آیفون 7 هستند
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

یکی از کارشناسان یک شرکت خبری برای درک درست از میزان فروش آیفون 7 و آيفون 7 پلاس دست به تحقیقات گسترده ای زده است و میخواهد از میزان فروش پرچم دار آینده اپل به صورت قطعی باخبر شود . اگر یادتان باشد در اخبار گذشته به این نکته اشاره شده بود که رویترز خبر از این داده بود که از ۴۵ کارشناس ، ۳۹ تای آن ها معتقد بر سقوط بی سابقه اپل داشتند . Gene Munster مدیرعامل Piper Jaffray معتقد است که ۱۴.۹ آیفون دارها منتظر ارائه آیفون 7 هستند تا دستگاه های خود را ارتقا دهند .
البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که فروش تمامی تلفن های همراه در کل دنیا رو به افول بوده است . 
Munster در تحقیقات خود از ۴۰۰ نفر که دارای گوشی آيفون میباشند ، به این نتیجه رسیده است که حدود ۱۵ درصد آیفون دارها قصد مهاجرت به آیفون 7 را دارند . این در حالی است که 29 درصد آن ها گفته اند که شاید آيفون خود را به آیفون 7 آپدیت کنند .
البته این مدیرعامل بسیار امیدوار است که فروش آیفون 7 از ۱۵ درصد هم فراتر خواهد رفت و به میزان فروش آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس در سال ۲۰۱۴ خواهد رسید . آیفون ۶اس و آيفون ۶اس پلاس در سال ۲۰۱۵ با کاهش ۱۰درصدی نسبت به فروش آیفون ۶ مواجه شد . 
البته سرمایه گذاران اپل چشم امید خود را به محصولی فراتر از آیفون 7 دوخته اند و امیدوارند آیفون 8 با بدنه ای که گفته می شود تماما از شیشه ساخته شده و طراحی کاملا متفاوتی دارد، رشد خوبی را برای این شرکت در پی داشته باشد.
آیفون 7 - 128 گیگ 3,139,000 تومان
آیفون 8 - 64 گیگ 3,649,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ 3,319,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,219,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location