سبد خرید خالی‌ست.
آیفون نسل بعدی اپل را ببینید
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

دیگر تقریبا میتوان گفت که آیفون ۷ و آيفون ۷ پلاس کاملا از نظر ظاهری لو رفته اند . هنوز زمان زیادی مانده است تا آيفون ۷ و آیفون ۷ پلاس معرفی شود ، اما به لطف خبرگزاری ها و البته کارگران شرکت های تولید کننده آیفون مانند فاکسکان ، تمامی تصاویر آیفون های آینده لو رفته اند . 
امروز خبرگزاری فرانسوی NoWhereElse دست به انتشار تصاویری واضح که مطعلق به آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس میباشد زد . از روی عکس های منتشر شده بسیاری از اخبار مورد تایید قرار میگیرند . دوربین دوگانه آيفون ۷ پلاس به تایید رسید و همچنین دوربین آيفون ۷ کمی بزرگتر شده است . استفاده از پورت اسمارت کانکتور در آیفون ۷ پلاس ، امیدواریمان را برای افزایش کارایی آيفون ۷ پلاس ، افزایش داده است . پیشتر فقط شاهد پورت اسمارت کانکتور در آيپدهای پرو بودیم . 
وظیفه پورت اسمارت کانکتور ، اتصال بین آيفون و لوازم جانبی آن میباشد . فعلا کیبورد را میتوان توسط این پورت به آيفون متصل کرد .
 
آیفون 7 اپل
 
در تصویری دیگر، نمای جلوی آیفون ۷ پلاس به نمایش کشیده شده که همچنان می توان کلید فیزیکی هوم را در آن مشاهده کرد. گویا باید برای حذف شدن این کلید، یک سال دیگر انتظار کشید .
 
آیفون 7 اپل
آیفون 7 اپل
 
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 128 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

عالي

  Attachments
  1. ياسين
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location