سبد خرید خالی‌ست.
تماشا کنید
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اپل نسخه بتا و آزمایشی آي او اس ۱۰ را برای عموم منتشر کرد . این نسخه از آی او اس دارای امکانات زیادی شده است و ناگفته نماند که نسخه نهایی آن در پاییز سال ۲۰۱۶ همزمان با ارائه آیفون ۷ ، منشر خواهد شد . اپل به سنت همیشگی اش هر دو سال کل ظاهر آی او اس را تغییر میدهد و این بار نوبت آی او اس ۱۰ بود تا وضعیت ظاهری اش دچار تحول شود . 
بسیاری از افراد و علاقمندان شرکت اپل هستند که میخواهند قبل از ارائه نسخه نهایی آی او اس ۱۰ دست به مهاجرت بزنند و این ورژن را تجربه کنند . اما باید بدانید که اینبار اپل دست به کپی قابلیت ها و شکل ظاهری زده است و بسیاری از ویژگی هایی که روی توییک های آی او اس ۹ و نسخه جیلبریک شده اش میباشد را برداشته است .
در ادامه ویدیویی را مشاهده خواهید کرد که طی آن کاربر ۱۰ ویژگی که توسط توییک های آی او اس ۹ به آن اضافه شده است را در آی او اس ۱۰ به نمایش خواهد گذاشت . البته باید به این نکته اشاره کنیم که آی او اس ۱۰ ، قابلیت های توییک ها را بسیار بیشتر گسترش داده است .
از جمله قابلیت های جدید آی او اس ۱۰ میتوان به تغییر Control Center و تغییر رنگ دکمه ها اشاره کرد . در انتها شما را به دیدن ویدیوی این تغییرات دعوت میکنم :
 
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون X اپل - 64 گیگ 5,999,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 5,899,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location