سبد خرید خالی‌ست.
شکایت THX از اپل به خاطر ثبت اختراع بلنگو
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

مثل اینکه شکایت از اپل تمومی ندارد و با وجود این همه بحث بین اپل و سامسونگ، حال نوبت به غول صدا یعنی THX رسیده که از اپل شکایت کند. THX دادخواستی را علیه اپل به دادگاه ارائه نموده و ادعا می کند که تیم کوک راجع به ثبت اختراع و تکنولوژی پتنت های به کار رفته در بلنگو های باریک NEW iMAC و افزایش صدای خروجی در وسایل الکترونیکی را نقص و مورد استفاده قرار داده است. در ادمه با ما همراه باشید....

13.03.16-iMac_Speaker-1 شکایت THX از اپل به خاطر ثبت اختراع بلنگو

با توجه به شکایت ثبت شده در روز گذشته در دادگاه فدرال در سن خوزه واقع در کالیفرنیا، شرکت THX دارای حق ثبت اختراع برای پتنت های بلنگو در سال 2008 که مربوط به خروجی صدا و تقویت آن برای کامپیوتر و تلویزیون های صفحه تخت است می باشد.

اپل با توجه به نقض حق ثبت اختراع THX آسیب پولی و جبران ناپذیری را به این شرکت وارد کرده است. شکایت مربوط برای جلوگیری از تخلف در حق نسخه برداری و امتیاز آن و یا خسارت وارده بر THX برای بدست آوردن سود از دست داده می باشد.

اپل دارای ثبت اختراع انواع بلنگوها برای دستگاه های خود مانند آیفون و آیپد را دارا می باشد. اخیرا شرکت اپل در ایالت متحده شماره ثبت اختراع 8،385،568 را در مورد "مشخصات و تنظیمات بلندگو های جمع و جور در دستگاه های الکترونیکی" را دریافت نموده است که برای دفاع از شکایت شرکت THX نیز به کار می آید.

THX در سال 2002 تاسیس شده و نام خود را از اولین فیلم لوکاس "THX 1138" گرفته است. با توجه به این بیانیه این شرکت نرم افزار های زیادی را در اپل استور آیتونز برای کاربران IOS به منظور استفاده و تنظیم عملکرد تلویزیون، پروژکتور و بلندگو نیز قرار داده است. امیدواریم این دو شرکت بتوانند بدون نزاع و جدال مشکل خود را دور از دادگاه حل و فصل کنند.

SOURCE : engadget   bloomberg   appleinsider

آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 128 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

همه از اپل شکایت میکنن ..
چیز جدیدی نیس ..
میخوان پول گیرشون بیاد ..

  Attachments
  1. علی
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location