سبد خرید خالی‌ست.
عکس لو رفته از جلسه داخلی فاکسکان دوربین دوگانه آیفون ۷ را تایید کرد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

فاکسکان یکی از شرکت های تولید کننده آيفون ، طی نشستی که چند روز گذشته برگزار کرد ، دوربین دوگانه آیفون ۷ لو رفت . حدود ۲ ماه دیگر تا ارئه آيفون ۷ مانده است و اپل میخواهد همه چیز در سکوت خبری و به یکباره افشا شود . اما فاکسکان به عنوان یکی از مونتاژ کننده های پرچم دار آينده اپل ملقب به آيفون ۷ ، طی نشتسی که با کارشناسان خود در مورد آيفون ۷ داشته است ، عکس آيفون ۷ پلاس را به عنوان پرزنتیشن به نمایش در آورده است . در این عکس میتوان به وضوح دوربین دوگانه آیفون ۷ پلاس و همچنین صفحه نمایش ۵.۵ اینچی را دید . به عکس زیر دقت کنید : 
 
آیفون ۷
 
البته میتوان انتظار ارائه آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس را با iOS10 داشت . متاسفانه عکس دیگری از این کنفرانس منتشر نشده است تا تکلیف پورت ۳.۵ میلی متری نیز مشخص شود . اخبار بسیار زیادی که پیش تر از این منتشر شده است همه بر حذف پورت ۳.۵ میلی متری تاکید داشته اند و البته انتظار آيفون ۷ را بدون داشتن این پورت را بسیار زیاد داریم . شایعات دیگری که میتوان در مورد آيفون ۷ بیان کرد ، ارائه این آيفون با شارژر وایرلس میباشد که این شایعه تقریبا به صورت کامل رد شده است . 
و اما در مورد حجم آيفون ۷ ، اخبار و شایعات از ۳۲ گیگ برای کمترین حجم میگویند .
بیشترین سوالی که در مورد آيفون ۷ میشود نیز پیرامون قیمت آیفون ۷ میباشد و باید برای جواب این سوال ، به سنت اپل اشاره کنیم که طبق این سنت اپل به هیچ عنوان قیمت محصولاتش را افزایش نمیدهد . بنابراین قیمت آيفون ۷ هم همانند آيفون ۶ اس از ۶۴۵ دلار شروع خواهد شد .
آیفون X اپل - 64 گیگ 5,999,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 5,899,000 تومان
آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 128 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location