سبد خرید خالی‌ست.
اپل باید ۵۰۰ میلیون دلار برای خرید تایدل هزینه کند
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اپل میخواهد جامعه ۱۵ میلیون نفری سرویس اپل موزیک را افزایش دهد و برای این منظور قصد خرید سرویس موزیک Tidal را دارد . سرویس تایدل دارای طرفداران خاص خود میباشد که این تعداد در حال حاضر به ۴.۲ میلیون مشترک میرسد . از طرفی این سرویس قراردادهایی را با موسیقی دان ها تنظیم کرده است که طی آن موسیقی دان ها ملزم به ارائه آلبوم فقط در این سرویس هستند . بنابراین اپل با خرید این سرویس موزیک ، خواننده های زیادی را به اپل موزیک اضافه خواهد کرد .
Jay Z یکی از خوانندگان مشهور سبک هیپ هاپ در آمریکا میباشد که سرویس موزیک Tidal را به قیمت ۵۶ میلیون دلار خریده است و این در حالی است که طبق گزارش ژورنال استریت ، این سرویس در حال حاشر بیش از ۵۰۰ میلیون دلار ارزش گذاری شده است و این یعنی ارزش سهام این شرکت بیش از ۹ برابر شده است . 
اسپاتیفای در حال حاضر با جامعه ۳۰ میلیون نفری که هر کدام ماهانه هزینه ای را برای اشتراک در این سرویس میپردازند بزرگترین سرویس موزیک در کل جهان میباشد . البته تعداد اعضای این سرویس بالغ بر ۱۰۰ میلیون نفر اعلام شده است . اپل پیش تر از این سابقه خرید سرویس های موزیک بزرگی را دارد . در سال ۲۰۱۴ اپل با پرداخت ۳ میلیارد دلار کمپانی بیتس را تصاحب کرد . این کمپانی بزرگ در آن زمان علاوه بر تولید هدفون ، سرویس موسیقی را نیز ارائه میکرد . این سرویس دارای ۱۱۱ هزار نفر عضو بود که با توسعه هایی که اپل در این سرویس داد ، این تعداد به ۳۰ میلیون نفر رسیده است . 
با توجه به رشد درآمد سرویس های اشترک گذاری در شرکت اپل ، این کمپانی قصد دارد تا برای جبران افت ۱۳٪ سهامش در این مدت اخیر ، سرویس اپل موزیک را گسترش دهد . 
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 پلاس - 64 گیگ 4,099,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,999,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 - 128 گیگ 3,189,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location