سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی iOS

معرفی ۵ نرم افزار برای آیفون که اندرویدی ها در حسرت آن هستند

در این پست قصد معرفی ۵ نرم افزار برای آیفون را داریم که فقط آن ها را میتوان در سیستم عامل iOS یافت . ۵ نرم افزار خاصی که حسرت داشتن آن ها را اندرویدی ها میکشند . جالب است بدانید بسیاری از نرم افزارها پس از ارائه به بازار ، ابتدا برای ورژن iOS رونمایی میشوند و سپس برای اندروید منتشر میشوند . با ما در ادامه همراه باشید : 
 
1 : اولین نرم افزاری که میخواهیم به معرف آن بپردازیم ، نرم افزار Paper میباشد . توسط این نرم افزار رایگان و البته جذاب ، میتوانید نکته برداری و یادداشت برداری را به بهترین نحو ممکن انجام دهید . توسط این نرم افزار میتوانید به راحتی یک فهرست درست کنید . حتی قابلیت ترسیم نمودار نیز در این نرم افزار نهفته است . ویژگی منحصر به فرد این نرم افزار ، تداعی کننده حس نوشتن روی کاغذ و امکانات بی نظیر آن میباشد که در کمتر نرم افزار رایگانی میتوان آن را دید . 
 
معرفی نرم افزار Paper برای آیفون و آیپدمعرفی نرم افزار Paper برای آیفون و آیپدمعرفی نرم افزار Paper برای آیفون و آیپد
 
 
2 : معرفی نرم افزار رایگان GIPHY CAM : به عنوان دومین نرم افزاری که میخواهیم آن را معرفی کنیم میخواهیم به یک نرم افزار ساخت فایل های GIF بپردازیم . توسط این نرم افزار به راحتی میتوانید فایل های GIF تولید کنید و به صورت مستقیم در نرم افزارهای اجتماعی استفاده کنید . میتوانید به راحتی یک پس زمینه انتخاب کنید و سپس فایل مورد نظر را وارد کنید . بر روی دکمه ضبط کلیک کنید تا فایل گیف حاضر شود . 
 
معرفی نرم افزار GIPHY CAM برای آیفون و آیپدمعرفی نرم افزار GIPHY CAM برای آیفون و آیپدمعرفی نرم افزار GIPHY CAM برای آیفون و آیپد
 
 
3 : معرفی نرم افزار Clear :  این نرم افزار کاربردی که باید برای تهیه آن ۵ دلار هزینه کنید ، جز نرم افزارهای پرطرفداری میباشد که اندرویدی ها حسرت داشتن این نرم افزار را زیاد میخورند . این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزارهایی والبته راحت ترین آن ها میباشد که میتوانید با نصب آن به بهترین نحو ممکن کارهایتان را دنبال کنید و یک برنامه ریزی دقیق انجام دهید . میتوانید اگر انجام یک کار در الویت قرار دارد آن را به بالاترین مکان منتقل کنید . همچنین برای اضافه کردن یک وظیفه جدید ،  به راحتی با زدن یک دکمه میسر خواهد شد . 
 
معرفی نرم افزار Clear برای آیفون و آیپدمعرفی نرم افزار Clear برای آیفون و آیپدمعرفی نرم افزار Clear برای آیفون و آیپد
 
 
4 : معرفی نرم افزار Litely : این نرم افزار نیز رایگان میباشد و یکی از بهترین نرم افزارهای قدرتمند عکاسی میباشد . توسط این نرم افزار میتوانید فیلترهای جذابی را به عکس ها اضافه کنید . از ویژگی های این نرم افزار User Freindly بودن آن و عملکرد سریع آن میباشد . سورس اصلی عکس نیز هیچ گاه از بین نخواهد رفت و در واقع این نرم افزار یک کپی از عکس اصلی میگیرد و روی آن افکت اضافه میکند . میتوانید با دو انگشت عکس های قبلی و ادیت شده را ببینید . 
 
معرفی نرم افزار Litely برای آیفون و آیپدمعرفی نرم افزار Litely برای آیفون و آیپدمعرفی نرم افزار Litely برای آیفون و آیپد
 
5 : بازی جذاب AfterPulse : بازی رایگانی میباشد که با حجم ۵۷۲ مگابایتی از بازی های جذاب آیفون و آیپد میباشد . طرفداران بازی های جذاب Call Of Duty حتما از این بازی لذت خواهند برد . این بازی در جهت از بین بردن مرز بین بازی های کامپیوتری و بازی های موبایلی از لحاظ گرافیکی ، قدم بزرگی برداشته است . 
 
معرفی بازی AfterPulse برای آيفون و آيپدمعرفی بازی AfterPulse برای آيفون و آيپد\معرفی بازی AfterPulse برای آيفون و آيپد
 
 
تصاویر اپلیکیشن :
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location