سبد خرید خالی‌ست.
باز هم شکایت از اپل
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

شکایت از شرکت های بزرگ و تبدیل آن به پول ، یک حرفه شده است و و بسیاری از افراد رو به این کار آورده اند . شکایت های پول زایی که شاید بزرگترین دغدغه این روزهای شرکت های بزرگ تکنولوژی باشد که هر روز رو به افزایش است . پتنت ترول نام افراد و شرکت هایی میباشد که توسط شکایت از شرکت های بزرگ مانند اپل برای استفاده بدون اجازه از پتنت آن ها ، پول هنگفتی را به جیب میزنند . این بار توماس راس از فلوراید با طرح شکایتی علیه شرکت اپل مبنی بر استفاده از پیتنتی که وی در سال 1992 به ثبت رسانده است خواهان غرامت ۱۰ میلیارد دلاری شد .
خرید پتنت هم تبدیل به یک تجارت پرسود شده است . بسیاری از شرکت ها شروع به خرید پیتنت از افراد شده اند و میخواهند بر اساس این پتنت ها شکایاتی را بر علیه غول های تکنولوژی مطرح کنند . 
 
Tomas.jpg
 
Electronic Reading Device نام پیتنتی میباشد که توماس اقدام به ثبت آن کرده است و وی معتقد است که شرکت اپل با توسعه طرح وی توانسته است به طراحی آیفون وسود کلانی برسد . البته باید به این نکته جالب هم اشاره کنیم که توماس به دلیل پرداخت نکردن حق پتنت ، نتوانسته این پتنت را به نام خود ثبت کند و فقط صاحب طراحی آن است . 
البته راس به این ۱۰ میلیارد دلار بسنده نکرده است و میخواهد ۱.۵ درصد از سود فروش گجت های مبتنی بر iOS را نیز از این به بعد به او بدهند . وی در دادخواست خود به این موضوع اشاره کرده است که برای اولین بار توسط وی ، ابزار ارتباطی و مدیاپلیر با یکدیگر ترکیب شده اند و یک پتنت خارق العاده طراحی شده است . باید منتظر رای دادگاه در رابطه با ادعای این فرد بود . 
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location