سبد خرید خالی‌ست.
تصاویر جدید لورفته از آيفون ۷ اپل
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

طی هفته های گذشته ، شایعات و اخبار زیادی را پیرامون آيفون ۷ منتشر کردیم که یکی از آن ها پیرامون حذف پورت استاندارد ۳.۵ میلی متری اپل بود . پورتی که بسیاری از کاربران اپل ، از حذف آن رضایت ندارند و آن را یک پورت استاندارد برای استفاده میدانند . عکس های منتشر شده امروز ، مهر تاییدی بر اخبار و شایعات گذشته میباشد و اینبار فقط خبر نیست که بر حذف این پورت تاکید دارد و عکس های لو رفته نیز این خبرها را تایید میکنند . قطعا اهالی کوپرتینو دلیل محکمی برای حذف آن دارند . 
به تصویر لو رفته ای که در پایین آمده است دقت کنید . پورت ۳.۵ میلی متری جای خود را به اسپیکر دوم آیفون ۷ داده است . دو طرف پورت لایتنیگ کاملا مشابه هم شده اند و باید انتظار صدای فوق العاده قوی را از آيفون داشته باشیم . 
 
تصاویر جدید لورفته از آيفون ۷ اپل
 
شایعات پیشین نیز بر همین موضوع تاکید داشتند که جای پورت هندزفری ، اسپیکر قرار خواهد گرفت . و اما در مورد دوربین آیفون ۷ و اندازه آن که پیش تر در خبری به تغییر اندازه آن اشاره شده بود ، عکس های لو رفته نیز به همین موضوع اشاهر دارند و تاکید دارند که اندازه دوربین نیز بزرگتر خواهد شد و نتیجه آن بهبود کیفیت و بالا رفتن رزولوشن عکس ها خواهد بود . البته در عکسی که در ادامه مشاهده خواهید کرد ، جابه جایی مدار آنتن را نیز خواهید دید . 
 
تصاویر جدید لورفته از آيفون ۷ اپل
آیفون 7 - 128 گیگ 3,189,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ 3,289,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,189,000 تومان
آیفون 8 - 64 گیگ 3,699,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location