سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی iOS

معرفی نرم افزار " خوب باشیم "

معرفی نرم افزار " خوب باشیم " :

در این پست قصد داریم تا به معرفی نرم افزار جالب ایرانی " خوب باشیم " بپردازیم . برای انجام کارهای خیر و خوب نیاز نیست که حتما درآمد آنچنانی و یا اینکه فرد بزرگی در دنیا باشیم . یا داشتن این نرم افزار ، در هر سطحی که هستید ، آموزش خوب بودن را فرا خواهید گرفت . 

خوب باشیم، جهت ترویج امور خیر، معنوی طراحی گردیده است. که امکان انجام امور داوطلبانه کاربران بر اساس توانایی هایشان مهیا گردیده است.  خوب بودن تنها در این امور خلاصه نشده و کاربران با انجام کارهای خوب و ترک کارهای بد، و به اشتراک گذاری کارهای خوب خود در شبکه ی اجتماعی این اپلیکیشن، سایر کاربران را به خوب بودن تشویق می کنند. تشکیل کمپین های خیرخواهانه از طریق قرار خوبی ها به کاربران اطلاع رسانی می شود و نتیجه ی آن از طریق خبرهای خوبی انتشار می یابد. جهت برنامه ریزی بهتر کاربر و همچنین اطلاع کاربر از عملکرد خود، کلیه اقدامات کاربر از جمله کارهای خوب انجام شده، کارهای بد ترک شده و قرارهای خوبی در روزشمار خوبی ها ثبت می شود.  کارهای خوب من کاربر می تواند از لیست کارهای خوب/ بد کاری که اخیرا انجام داده را انتخاب نماید و در صورتی که کار موردنظر کاربر در لیست ها موجود نباشد، پیشنهاد آن را بدهد که پس از بررسی و تایید ادمین، در لیست قرار می گیرد. همچنین کاربر می تواند به کار خوبی که انجام داده است، توضیحات، تصویر یا ویدیو اضافه کند.  

شبکه خوبی ها شبکه ی خوبی ها، شبکه اجتماعی اپلیکیشن خوب باشیم است و دوستان هر کاربر، افرادی هستند که شماره تلفن آنها در دفترچه تلفن کاربر وجود دارد و اپلیکیشن را نصب نموده اند. امکان دعوت دوستان به اپلیکیشن خوب باشیم امکان پذیر است و پس از درخواست کاربر از طریق اپلیکیشن، پیامک حاوی لینک دانلود اپلیکیشن ارسال می گردد.

کارهای خوب هر کاربر به همراه توضیحات، تصاویرو ویدیوهای مربوطه به دوستان کاربر نمایش داده می شود و آنها می توانند این پست ها را لایک کرده و نظر بدهند.  قرار خوبی ها، کمپین های خیرخواهانه است که از مردم برای شرکت در آنها دعوت می شود. هم به صورت آرشیو، هم به صورت پست در شبکه ی اجتماعی، و هم در روزشمار خوبی ها قابل مشاهده است. خبرهای مربوط به این کمپین ها و همچنین سایر اتفاقات خوبی که کاربران رقم زده اند، در بخشی مجزا در اختیار کاربران قرار می گیرد.  روزشمار خوبی ها روزشمار خوبی ها علاوه بر امکانات سایر تقویم ها، کارهای خوبی که کاربر در هر روز انجام داده و کارهای بدی که ترک نموده است را نمایش می دهد. همچنین علاوه بر نمایش مناسبات هر روز، قرارهای خوبی مربوط به هر روز را در روزشمار می توان مشاهده نمود.  توانایی های من کاربر با توجه به تخصص خود می تواند در یکی از حوزه های پزشکی، وکالت، آموزش و یا مشاوره، شرکت کرده و پس از ثبت مشخصات فردی و تخصصی خود، و پر کردن فرم های موردنیاز، منتظر برقراری ارتباط از ما تا برنامه ریزی های لازم جهت این عمل خیر انجام شود.

چند خط بالا ، تمامی توضیحات نویسنده این برنامه خوب میباشد . نرم افزاری که شاید در این جامعه امروزی زیاد به کارآید و بسیاری از دوستانتان را تشویق به انجام کارهای خیر و البته خوب بکند . 

مشخصات عمومی برنامه
قیمت: رایگان
دسته بندی: کاربردی
بروز رسانی: 16 ژوئن 2016
نسخه: 1.2.0
حجم فایل: 29.7 مگابایت
زبان ها: English                                                                                                                 
سن استفاده: 4+
دیواس مورد نیاز :  آیفون - آیپد و ...
سیستم عامل مورد نیاز : ios 6 به بالا

 

 

تصاویر برنامه در محیط آیپد:

 معرفی نرم افزار خوب باشیممعرفی نرم افزار خوب باشیممعرفی نرم افزار خوب باشیممعرفی نرم افزار خوب باشیم

 

تصاویر برنامه در محیط آیفون:

 معرفی نرم افزار خوب باشیمscreen322x572-1_copy_copy_copy_copy_copy.jpegمعرفی نرم افزار خوب باشیممعرفی نرم افزار خوب باشیم

 

دانلود نرم افزار از اپ استور

 

تصاویر اپلیکیشن :
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location