سبد خرید خالی‌ست.
آیا آيفون ۷ با ماژول دوربین بزرگتر به بازار خواهد آمد ؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

دوربین آيفون ۷ اپل :

این روزها اخبار پیرامون آيفون ۷ بسیار زیاد شده است . از شایعه دو سیم کارتی بودن آيفون ۷ تا ارائه آيفون ۷ در ۳ مدل آیفون ۷ ، آيفون ۷ پلاس و آیفون ۷ پرو و در روز گذشته نیز ارائه آيفون ۷ در حجم ۲۵۶ گیگابایت دنیای آی تی را فرا گرفته است . پیش تر از این نیز ، ویژگی های دیگری را به آیفون ۷ نسبت میدادند . مانند شارژ بی سیم و یا حذف جک هدفون . شایعه شارژ بی سیم تقریبا توسط تمامی خبرگذاری های رد شد و بر این نکته تاکید شد که این ویژگی جذاب از سال ۲۰۱۷ بر روی آیفون قرار خواهد گرفت و طرفداران این غول تکنولوژی منتظر این ویژکی در پاییز ۲۰۱۶ نباشند .
البته سرچشمه تمامی این شایعات ثبت پتنت های اخیر اپل و همچنین عکس هایی میباشد که از منابع مختلف درز میکند . یکی از اصلی ترین منابع اخبار و شایعات کدهای رمز نگاری شده سیستم عامل های جدید اپل میباشد که با ویژگی های جدید همسان سازی شده است . آخرین شایعه ای که پیرامون آيفون ۷ به گوش میرسد ، تغییر اندازه دوربین آيفون ۷ میباشد . این شایعه که همراه با یک عکس منتشر شده است ، از احتمال به وقوع پیوستن آن در مدل های بزرگتر آيفون ۷ حکایت دارد . طبق آخرین اخبار ، اپل میخواهد آيفون ۷ را در ۳ مدل ، آيفون ۷ و آيفون ۷ پلاس و آیفون ۷ پرو به بازار عرضه کند و این شایعه به این نکته اشاره کرده است که آيفون های ۷ پرو و پلاس به این ماژول بزرگ دوربین مجهز خواهند بود که چیزی دور از ذهن به نظر نمیرسد .
 
آیفون ۷ و آيفون ۷ پلاس و آیفون ۷ پرو - دوربین
 
 
دوربین آيفون ۷ اپل
 
البته نیمتوان با یک تصمیم بر قطعی بودن این ماجرا گرفت اما اگر چنین شایعه ای با واقعیت همراه باشد ، باید منتظر افزایش چشم گیر کیفیت آیفون ۷ باشیم . تعداد پیکسل ها نیز افزایش خواهد یافت و آيفون ۷ به یک دوربین حرفه ای تبدیل خواهد شد. 
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location