سبد خرید خالی‌ست.
خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا چه عواقبی را برای اپل خواهد داشت ؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

خبر خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا در روز پنجشنبه شوک بزرگی را برای بازارهای جهانی در پی داشته است . سهام شرکت اپل پس از این خبر ۲.۸ درصد سقوط داشته است . البته این سقوط در برابر سقوط سهام سایر شرکت ها بسیار کمتر بوده است . شرکت آمازون ۳.۲ و شرکت گوگل ۳.۹۵ درصد سقوط ارزش سهام در بازارهای جهانی داشته است . با توجه به ارسال کالا به سراسر دنیا توسط شرکت اپل نرخ برابری ارز از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است . خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا و کاهش ارزش نرخ پول های خارجی ، مشکلات زیادی را برای اپل در پی خواهد داشت . مشکلاتی که شاید هیچ گاه قابل جبران نباشد .
تا به حال اروپا تجربه خروج یک کشور از اتحادیه را نداشته است و این اولین بار است که مردم یک کشور در رفراندوم رای به خروج از اتحادیه را میدهند . هنوز این خروج ناگهانی تاثیر خود را بر روی بازار و فروش محصولات اپل در این کشور نگذاشته است و باید اپل منتظر تاثیر این رای عمومی در دراز مدت بر روی بازار باشد . تاثیر کوتاه مدت که شوک بزرگی را به این غول تکنولوژی وارد کرده است .
پس از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا قطعا بسیاری از قواعد و قوانین بازار هم در این کشور عوض خواهد شد و از نو نوشته نگارش خواهد شد . قوانینی که شاید بر روند فروش اجناس خارجی تاثیر مستقیم بگذارد . حتی فروش اجناس این کشور به سایر کشورها نیز بسیار سخت تر خواهد شد . 
مقر اصلی شرکت اپل در قاره سبز در شهر کورک ایرلند واقع شده است . این شرکت نیز نمایندگانی را در کشور بریتانیا دائر کرده است . با این روند اپل مشکلات فراوانی را برای فروش و خدماتش در کشور بریتانیا خواهد داشت . پوند طی همین چند روز گذشته افت زیادی داشته است و کاهش ارزش پول یک کشور ، عدم توانایی مردم کشور را در خرید در پی خواهد داشت . اپل باید فکری برای تمامی ۳۹ نمایندگی اش در کشور بریتانیا بکند چرا که قطعا فروشش کاهش خواهد داشت . 
شاید تنها سودی که شرکت های بزرگ میتوانند از این کاهش ارزش پول یک کشور ببرند ، استخدام نیروی ارزان باشد .
" این اتفاق ها بسیار آشناست "
 
آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location