سبد خرید خالی‌ست.
اخبار جدید در مورد آیفون 7 از تغییرات ظاهری در بخش جلویی میگویند
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

گزارش تازه منتشر شده ، حکایت از تغییرات جزئی در صفحه نمایش و قسمت جلویی آيفون ۷ دارد :

وبلاگ ژاپنی " مک اوکاتارا " خبر جدیدی را امروز منتشر کرد . خبری که بر خلاف اخبار گذشته که بیشتر پیرامون حذف جک 3.5 میلی متری بود ، اینبار در مورد ظاهر جلویی آيفون 7 میباشد . این وبلاگ مدعی شده است که اسپیکر آیفون (جایی که صدای مخاطب در حین مکالمه می آید) کمی از اطراف بزرگتر شده است و همچنین جای سنسورها و سنسور پراکسی ، عوض شده است . این اخبار آنقدر مهم و موثق میباشد که بسیاری از تولید کنندگان لوازم جانبی آيفون ، دست از تولید کشیده اند و منتظر خبر نهایی هستند . 
در این گزارش همچنین به مکان جدید سنسور مربوط به تنظیم هوشمند نور صفحه نمایش اشاره شده است . این سنسور که پیش تر در سمت چپ اسپیکر قرار داشت ، حال به سمت راست منتقل شده است . این وبلاگ ژاپنی فقط به ذکر همین موارد جزئی اکتفا کرده است . همین دو مورد برای باز طراحی کلیه لوازم جانبی شرکت های چینی کافی است . بسیاری از این شرکت ها دست از کار کشیده اند . 
دیروز خبری در همین رابطه توسط وال استریت ژورنال منتشر کردیم که با این خبر جدید در تناقض نیست . آن ها به تمامی شایعاتی که در مورد آیفون ۷ بود خاتمه دادند و گزارش کردند که بزرگترین تغییر ظاهری آيفون ۷ حذف پورت 3.5 میلی متری میباشد . البته در این گزارش به این موضوع نیز اشاره شده بود که کلیه تغییراتی که در شایعات به آن ها اشاره شده است در سال 2017 رخ خواهد داد . خبری که شاید برای خیلی ها جالب باشد ، عدم نام گذاری آيفون بعدی به نام آیفون 7 میباشد . احتمال این امر نیز بسیار زیاد میباشد . گویا اپل به بازطراحی کلی آیفون طی 3 سال روی آورده است و میخواهد اولین اقدامش را در مورد آیفون بعدی که در اوایل پاییز منتشر میشود ، انجام دهد . 
آیفون 7 - 128 گیگ 3,139,000 تومان
آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 128 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location