سبد خرید خالی‌ست.
آیا اپل اولین تولید کننده آیفون بوده است ؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اپل برای اولین با در ژانویه 2007 در یک کنفرانس رویایی و با حضور استیوجابز ، از اولین محصول گوشی همراه خود رونمایی کرد . اولین محصولی که ملقب به آيفون شده بود و به دلیل مجهز بود به اینترنت 2G ، نام آن آيفون 2G شد . آیمک و آیپاد هم توسط اپل معرفی شدند و اولین بار در کل تاریخ این نام توسط این شرکت استفاده شد . اما قضیه آیفون کاملا فرق میکند . در این پست قصد داریم تا شما را با اولین آيفون های کل تاریخ آشنا کنیم . آيفون هایی که توسط اپل تولید نشده بودند و اتفاقا برای ارتباط میان دو نفر و همچنین استفاده از اینترنت تولید شده بودند . 
InfoGear نام شرکتی میباشد که اولین تلفنی را تولید کرده بود که ملقب به آيفون بود . این شرکت تلفنی که در زیر مشاهده میکنید را که مجهز به سیستم لمسی میباشد را در سال 1998 معرفی کرد . این تلفن قابلیت اتصال به اینترنت را نیز داشته است و نام آن نیز آيفون بوده است . 
 
iPhone1.jpg
 
این تلفن را میشود گفت که جز مجهزترین تلفن های دوره خودش بوده است . گوشی تلفنی که صفحه نمایش سیاه و سفید 7.4 اینچی داشت و به صورت رومیزی از آن استفاده میشد . کیبوردی که از زیر آن در دسترس کاربر قرار میگرفت را میتوانید به راحتی ببینید . با استفاده از این کیبورد کاربر میتوانست ایمیل ارسال کند و البته به اینترنت دسترسی پیدا کند . جالب است بدانید این آیفون مجهز به رم داخلی ۲۰۰ مگابایت نیز بوده که فضای خوبی برای ذخیره سازی در آن زمان بوده است . البته این تلفن خارق العاده از موفقیت چشم گیری بهره نبرد و پس از یکسال ، تولیدش متوقف شد . علت اصلی عدم موفقیت آن نیز ، جلوتر بودن تکنولوژی آن از زمان توسعه اینترنت و صفحه نمایش لمسی بیان شده است .
جالب است بدانید شرکت بعدی که InfoGear را تصاحب کرد بلافاصله از اپل برای استفاده از نام آن شکایت کرد ، اما این دو شرکت مشکلشان را بیرون از دادگاه حل کردند و مقرر شد هر دوی آن ها بتوانند از این نام استفاده کنند .
 
iphone2.jpg
آیفون 7 پلاس - 128 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 64 گیگ 3,699,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

خیلی عالیه فکر نمی کردم جلو تر بودن تکنولوژی یک محصول قدرتمندی در زمان خودش باعث نابودی خود محصول بشه، تا به حال به این فکر نکرده بودم الان متوجه میشوم یکی از علت های سیاست های جالب انواع کمپانی ها خصوصا اپل.

  Attachments
  1. ali
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location