سبد خرید خالی‌ست.
تولید انبوه آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس شروع شد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

هنوز ۳ ماه دیگر تا زمان ارائه آيفون ۷ اپل مانده است که اخبار پیرامون آن همچنان در صدر خبرها قرار دارد . اپل سفارش ساخت ۷۸ میلیون آيفون ۷ و آیفون ۷ پلاس را در دستور کار قرار داده است و شرکت های سازنده را ملزم به تحویل این تعداد کرده است .
سنت همیشگی اپل بر این بوده است که هر ساله در ماه سپتامبر ، گوشی جدیدش را رونمایی کند و اگر امسال هم مشکل خاصی پیش نیایید ، باید منتظر ارائه آيفون ۷ در سپتامبر ۲۰۱۶ باشیم . در همین راستا @OnLeaks خبر از شروع تولید انبوه آیفون ۷ توسط کارخانه پگاترون داد .
 
آیفون ۷ اپل
 
اخبار ضد و نقیض زیادی پیرامون آيفون ۷ به بیرون درز میکند که آخرین آن ، عدم استفاده آيفون ۷ از دوربین دوگانه به دلیل مشکلات فنی ، بود . اپل تا به حال تجربه حذف تکنولژی های زیادی را در مرحله تولید انبوه داشته است . آخرین این موارد حذف شیشه سافایر از آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس به دلیل مشکلات با شرکت GT Technologies بود .
آیفون 7 - 128 گیگ 3,139,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ 2,679,000 تومان
آیفون 8 - 256 گیگ 4,299,000 تومان-200,000 تومان تخفیف ویژه 4,099,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

2 کامنت

سلام سوال تخصصی
با معرفی iphone7 و ورود اون به بازار ایران می خواستم بدونم که چه مقدار تاثیر روی قیمت ایفون های قبلی iphone6 & 6s داره؟

  Attachments
  1. ali

سلام
عموما اپل پس از عرضه یک محصول ، محصول قبلی را ۱۰۰ دلار ارزان تر میکند . زمانی که آیفون ۶ اس وارد بازار ایران شد ، حدود یک ماه بعد قیمت آیفون ۶ ، ۳۰۰ هزار تومان ارزان تر شد . اما برای آیفون ۷ قضیه کمی متفاوت خواهد بود . با توجه به عوض شدن نسل...

سلام
عموما اپل پس از عرضه یک محصول ، محصول قبلی را ۱۰۰ دلار ارزان تر میکند . زمانی که آیفون ۶ اس وارد بازار ایران شد ، حدود یک ماه بعد قیمت آیفون ۶ ، ۳۰۰ هزار تومان ارزان تر شد . اما برای آیفون ۷ قضیه کمی متفاوت خواهد بود . با توجه به عوض شدن نسل ، شما حداقل باید حدود ۲ ماه برای ارزان شدن ۱۰۰ دلاری آيفون صبر کنید .

مشاهده ادامه کامنت
  Attachments
  1. محمد عباسی
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location