سبد خرید خالی‌ست.
آیا آیفون ۷ به دوربین دوگانه مجهز خواهد بود ؟ چرا گمانه زنی ها کمرنگ شده است ؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

آیفون ۷ اپل ، شاید یکی از پر خبرترین و پر سروصدا ترین آیفون های اپل میباشد که در این ۱۰ ساله اپل تجربه کرده است . آیفونی که هنوز پا به بازار نگذاشته است ، تمامی اخبار و شایعات را به خود اختصاص داده است . اولین موردی که در مورد آن بیان شد ، حذف جک هندزفری میباشد که با توجه به کدهای جدید آي او اس ۱۰ و همچنین اخبار درز کرده از سازندگان قطعات ، احتمال حذف آن بسیار زیاد است . دوربین آيفون ۷ هم تقریبا برای همه ثابت شده بود که از یک ماژول دوگانه تشکیل خواهد شد و این ادعا را ، پتنت های جدید و همچنین خرید شرکت های جدید توسط اپل ، به اثبات میرساند . اما اخیرا پست یکی از کارکنان شرکت فاکس کان ، تمام شایعات و امیدها را تغییر داده است و خبر از ارائه آیفون ۷ و حتی آيفون ۷ پلاس با دوربین معمولی میدهد . 
وی دلیل اصلی ادعای خود را ، چالش های فنی بزرگی که این دوربین دوگانه در جلوی پای اپل گذاشته است ، اعلام کرده است . وی گفته ست که دیگر خبری از آيفون ۷ با دوربین دوگانه نخواهد بود و این پروژه به صورت کامل منتفی شده است . 
 
آیفون ۷ اپل - دوربین دوگانه آيفون ۷ اپل
 
این بدترین خبری بود که تا به حال اپل تجربه کرده است . خبری که امید اپل بازها را برای داشتن یک آیفون رویایی که جدای از همه برندها میباشد ، نقش بر آب کرد و دیگر آيفون ۷ از جذابیت خاصی برخوردار نخواهد بود . 
آیفون 7 - 128 گیگ 3,189,000 تومان
آیفون 8 پلاس - 64 گیگ 4,099,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,999,000 تومان
آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location