سبد خرید خالی‌ست.
آموزش دانگرید از آی او اس ۱۰ بتا به آی او اس ۹.۳.۲
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

چگونه میتوان از آی او اس ۱۰ به ورژن آی او اس ۹.۳.۲  دانگرید کرد ؟
در این پست قصد داریم تا آموزش دانگرید کردن از ورژن ۱۰ به ورژن ۹.۳.۲. را قرار دهیم . بسیاری از دوست داران محصولات اپل ، پس از ارائه آی او اس ۱۰ با امکانات جذابی که دارد ، به این نسخه از سیستم عامل مهاجرت کرده اند ، اما به دلیل کامل نبودن نسخه آی او اس ۱۰ و همچنین وجود باگ هایی مانند : باطری ، ارور ۱۴ و ... تصمیم به بازگشت به نسخه آی او اس ۹.۳.۲ را دارند . 
البته امکانات آي او اس ۱۰ اینقدر زیاد میباشد که خیلی از افراد با وجود باگ های فراوان ، قید بازگشت به ورژن قبلی را زده اند و از همین سیستم عامل استفاده میکنند . 
برای اینکه بتوانید به ورژن قبلی برگردید ، باید حتما سیستم عامل آي او اس ۹.۳.۲ را با توجه به نوع دیوایستان دانلود کنید .
اگر آیپد دارید و به آی او اس ۱۰ مهاجرت کرده اید و قصد بازگشت به آی او اس ۹.۳.۲ را دارید ، باید به پست " دانلود نسخه نهایی آی او اس 9.3.2 برای آیپد - iOS 9.3.2 " مراجعه کنید و با توجه به مدل آیپد ،  سیستم عامل مورد نظر را دانلود کنید .  همچنین اگر آیفون دارید و به آی او اس ۱۰ مهاجرت کرده اید و قصد بازگشت به آی او اس ۹.۳.۲ را دارید ، باید به پست " دانلود نسخه نهایی آی او اس 9.3.2 برای آیفون - iOS 9.3.2 " مراجعه کنید و با توجه به مدل آیفون ، سیستم عامل مورد نظر را دانلود کنید .
در این مرحله باید گوشی را به حالت DFU Mode ببرید . میتوانید ویدیویی زیر را برای آموزش بردن گوشی به حالت DFU Mode تماشا کنید . 
 
 
همچنین میتوانید آموزش کامل بردن گوشی به حالت DFU Mode را در پست " آموزش بردن گوشی به حالت DFU و Recovery " بخوانید . 
حال باید گوشی را به کامپیوتر وصل کنید و نرم افزار آيتونز را باز کنید . با گرفتن دکمه Shift در ویندوز و گرفتن دکمه Alt در مکینتاش ، آدرس فایل iOS 9.3.2 ای که دانلود کرده اید را بدهید و بر روی گزینه Restore کلیک کنید . سپس منتظر باشید تا گوشی بالا بیاید .
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location