سبد خرید خالی‌ست.
اپل واچ ۲ چه زمانی ارائه خواهد شد ؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

گمانه زنی های زیادی برای ارائه اپل واچ ۲ به همراه سیم کارت میشود . این حدس و گمان ها در زمان کنفرانس ۲۱ آپریل ۲۰۱۶ به اوج خود رسید و همه منتظر ارائه اپل واچ ۲ بودند . اما در آن کنفرانس خبری از اپل واچ ۲ نشد . حال گمانه زنی ها و پیش بینی ها مجددا خبر از ارائه اپل واچ ۲ همزمان با آيفون ۷ میدهد . همه منتظر ارائه این ماژول پوشیدنی محبوب در اوایل پاییز هستند . 
اطلاعات ارائه شده از سمت دیجی تایمز خبر از ارائه قطعات تولیدی توسط تولیدکنندگان تا آخر تابستان میدهد . معمولا اپل برای تولید یک محصول جدید ، یک بازه ۳ ماهه را برای دریافت قطعات قرار میدهد و تولید کنندگان موظف هستند تا قطعات تولیدی محصول جدید را ارائه کنند . این بازه زمانی برای اپل واچ ۲ سه ماهه تابستان سال ۲۰۱۶ تعیین شده است . 
با توجه به اخبار منتشر شده در گذشته باید منتظر ارائه اپل واچ ۲ با اینترنت همراه باشیم تا این گجت پوشیدنی هم به عنوان یک ماژول مستقل عمل کند . فعلا بسیاری از کاربردهای اپل واچ فقط  در زمانی در دسترس میباشد که آیفون نیز در کنار آن باشد و با پشتیبانی اپل واچ از سیم کارت ، این وابستگی رفع خواهد شد و کابران به راحتی میتوانند از این ماژول دوست داشتنی نهایت استفاده را ببرند . 
با توجه به مشکلات زیادی که برای اپل در ارائه اپل واچ به وجود آمد ، اینبار اپل دریافت قطعات داخلی را بسیار سختگیرانه کرده است و منوط به گذشتن از تست های زیادی کرده است . 
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location