سبد خرید خالی‌ست.
تلگرام آپدیت شد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

نرم افزار محبوب تلگرام همچنان در حال آپدیت دادن میباشد و چند ساعت پیش آخرین آپدیتش را ارائه داد . نسخه ۳.۱۰ آخرین ورژن این نرم افزار فراگیر میباشد . بسیاری از کاربران ایرانی که دارای گوشی هوشمند میباشند ، این نرم افزار را روی گوشی هایشان نصب کرده اند . تلگرام چه ویژگی های جدیدی را خواهد داشت ؟ 

امکان بزرگنمایی فایل های گیف :‌

فایل های گیف این روزها بسیار در حال گسترش هستند . این فایل ها مزایای زیادی را نسبت به فیلم دارد . اما تنها مشکلشان اجرای آن ها در قالب و اندازه کوچک بود . با آپدیت جدید قادر خواهید بود تا این فایل ها را در حالت بزرگ تر اجرا کنید و از این فایل ها لذت ببرید . فایل های گیف در قالب تمام صفحه اجرا خواهد شد . 

Draft شدن پیام ها : 

اگر یک پیام را نصفه رها کنید ، دیگر پیام پاک نخواهد شد و پیام همچنان باقی خواهد ماند و برای نمایش آن به صورت قرمز رنگ نمایش داده خواهد شد . از برتری های دیگر این ویژگی میتوان به یکسان سازی همه پلتفرم ها اشاره کرد . یعنی اگر در ویندوز یک فایل را نصفه و نیمه رها میکنید ، میتوانید ادامه تایپ را در آیفون انجام دهید . 
 
تلگرام در آيفون و آیپد اپل

شمارنده پیام های خوانده نشده : 

پیش از این اگر در حال خواندن پیام های یک فرد بودید و آن فرد پیغام جدید ارسال کند ، یک فلش کوچک به شما نمایش داده میشد تا با لمس آن به آخرین پیام دسترسی پیدا کنید . اما در این ورژن علاوه بر وجود این فلش ، تعداد پیام ها هم نمایش داده خواهد شد . 
 
تلگرام در آيفون و آیپد اپل

تصویر در تصویر : 

یکی از ویژگی های جذاب این ورژن ، اضافه شدن قابلیت تصویر در تصویر میباشد . اگر یک فایل یوتوب و یا Vimeo را در حال اجرا داشته باشید ، میتوانید اجرای این فایل ها را در  یک گوشه از آیفون داشته باشید و به تایپ و خواندن مطالب دیگر بپردازید . 

عکس پروفایل گروه ها :

پیش از این چنانچه عکس گروه را تغییر میدادید ، عکس های قبلی از بین میرفت و فقط میتوانستید عکس جدید را ببینید . اما در ورژن جدید ، عکس های قدیمی نیز مانند سایر مخاطبین ذخیره میشود . 
 
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location