سبد خرید خالی‌ست.
با Game Center نام خود را جهانی کنید!!
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

با سلام خدمت شما دوستان عزیزی که همیشه منتظر آموزش های ما هستید و منتظرید تا یک مطلب جدید رو بخونید و یاد بگیرید. اما امروز می خوایم شما رو با گیم سنتر آشنا کنیم که البته شاید بسیاری از شما با اون کار می کنید و با دوستانتون به رقابت می پردازید.

گیم سنتر یک نرم افزار پیش فرض در سیستم عامل آی او اس می باشد که شما می توانید با ورود به آن و ثبت بالاترین رکوردها در بازی های مختلف با دوستان خود و دیگران در سر تا سر دنیا به رقابت بپردازید.

b2ap3_thumbnail_game-center.jpg

برای این کار ابتدا وارد نرم افزار گیم سنتر شوید.

اپل آی دی و پسورد خود را وارد کرده و بر روی گزینه Sign in کلیک کنید تا با اکانت خود وارد گیم سنتر شوید.

a1sx2_Thumbnail1_game-center-3.jpg

در این صفحه در نوار پایین سربرگ های مختلفی وجود دارد که به توضیح هر یک از آن ها می پردازیم.

game-center-6.jpg

در اولین قسمت که همان Me می باشد، می توانید تنظیمات مربوط به اکانت خود را اعمال کنید. برای تغییر عکس خود روی گزینه Change Photo کلیک کنید یا انگشت خود را برای لحظه ای روی عکس نگه دارید تا منوی زیر برایتان باز شود.

a1sx2_Original1_game-center-5.jpg

پس از انتخاب عکس دلخواهتان می توانید بر روی اکانت خود که در زیر قسمت Change Photo مشخص شده است کلیک کنید تا بتوانید از اکانت خود خارج یا وارد قسمت جزئیات آن شوید. 

a1sx2_Thumbnail1_game-center-4.jpg

با انتخاب گزینه View Account می توانید به تنضیمات شخصی اکانت خود راه پیدا کنید ، نام خود را تغییر دهید و ... .

a1sx2_Thumbnail1_game-center-2.jpg

a1sx2_Thumbnail1_game-center-1.jpg

در قسمت بعدی که همان Friends می توانید دوستان خود را مشاهده کنید، دوست جدیدی را اضافه کنید ، تمامی امتیازها و رکوردهای دوستانتان در بازی های مختلف را مشاهده کنید و در صورت تمایل با آن ها به رقابت بپردازید.

game-center-7.jpg

در قسمت Games همان طور که از اسم آن پیداست ، می توانید تمام بازی هایی که روی دستگاه شما وجود دارد را به همراه امتیازات و رکوردهای خود مشاهده و در صورت تمایل بازی کنید. همچنین می توانید بالاترین رکورد بازی ها و تمام کسانی که در سراسر جهان در آن رکورد زنی کرده اند را مشاهده کنید.

game-center-8.jpg 

وقتی دوست شما در یک بازی رکوردی را ثبت می کند ، می تواند برای دیگر دوستان این رکورد را ارسال کند، که در حقیقت با این کار دیگر دوستان خود را به رقابت و مبارزه دعوت می کند. شما می توانید این دعوت به مبارزه را در قسمت Challenges مشاهده کنید و در صورت تمایل با دوستان خود رقابت کنید و آن ها را شکست دهید.

game-center-10.jpg

game-center-9.jpg

قسمت آخر نیز مربوط به درخواست های دوستی است که برای شما از طرف دیگران ارسال می شود ، شما در این قسمت نیز می توانید نام دوستان خود را جستجو کنید و آن ها را برای آنان درخواست دوستی ارسال کنید.

game-center-11.jpg 

در پایان امیدوارم بتونید در گیم سنتر بازی های خوبی انجام بدید، دوستان خوبی پیدا کنید ، رکوردهای خوبی را ثبت کنید و نام خود را در سر تا سر دنیا پخش کنید.

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

3 کامنت

اون آدرس ایمیله تو حلقم

  Attachments
  1. پدرام

Thanks

  Attachments
  1. hesam

عالی

  Attachments
  1. سینا
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location